Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Сергій Ішеєв

Вперше попав на заняття з йоги в 2008 році, в Києві. Одразу виник сильний інтерес, і я почав регулярно займатися нею у своєму рідному місті, Львові, а потім і в Москві. У цей період я займався в Сергія Пляшечка та Сергія Кулигіна.
Зрозумівши, що подальше занурення в йогу неможливе без вивчення її джерел, почав вивчати тексти і дізнався, що хатха-йога бере свій початок у Традиціях Натхів. В 2010 році відвідав семінар Гуру Йоги Матсьєндранатха Махараджа в Києві, а вже через рік став його учнем. Крім практики традиційної йоги, під керівництвом Гуруджи вивчаю шактійську традицію Шрі Відья.
В 2012 році познайомився з майстром корейської традиційної системи – Кім Кі Йонгом, і став вчитися у нього Куксандо.
Для початківців проводжу групові заняття з традиційної йоги, де даю основи практики асан, пранаям, мудр, а також методи, що спрямовані на розвиток концентрації.

Тетяна Тітова, заняття з підлітками

Займатися йогою з дітьми почала з 2012 року після семінарів і навчальних курсів в студії Жирафа.
Багаторічний досвід у сфері психологічних тренінгів, особиста практика бойових мистецтв (айкідо і карате) у поєднанні з неординарністю і власним шармом роблять її заняття йогою з дітьми живими і кожного разу іншими.
Її заняття зі старшими дітьми наповнені викликом, розумінням проблем і прагнень цього особливого віку.
Через роботу з тілом діти вчаться долати страхи, пропрацьовують емоційні стани і знаходять рішення своїх “непростих” дитячих проблем.
Через релаксуючі і медитативні техніки підлітки вчаться бути сконцентрованими, врівноваженими і впевненими.
“Для мене йога — це всебічний розвиток і необмежені можливості. Вона приймає всіх і винагороджує рішучих. А ще вчить допомагати іншим. Як викладач йоги я вчу дітей не тільки тонко відчувати своє тіло й розширювати уяву про можливості руху”.

Анна Пам’ятка-Дмитрів, дитяча йога

Йога увійшла в моє життя у липні 2007р. Прийшовши на перше заняття до Сергія Пляшечка Yoga23, зрозуміла, що знайшла те, чим хочу займатись все життя. До йоги були заняття народними танцями, аеробікою, шейпінгом. Але справжню гармонію в собі та з навколишнім світом відчула тільки захопившись йогою. Вона дає спокій, врівноваженість та допомагає цілісно розвивати і тіло, і душу!
Бажання поділитись набутими знаннями, які пропустила через кожну клітинку свого тіла, привело до викладацької діяльності.
6 років – йога студія «Привітання сонцю» – йога для дітей та вагітних.
4 роки – студія йоги «Садхана» – йога для дітей та підлітків, хатха йога для дорослих.
Чому діти? Тому що ні з чим не зрівняється їхня щира посмішка, вогник в очах, відкритість світу та безперервне бажання вчитись новому! Вони можуть навчити нас сприймати навколишній світ з радістю і подивом, та дивитись на буденні речі, як на казку!

Олена Степанчук

В йогу прийшла свідомо, роками шукаючи те, що відгукнеться в душі.
Особиста практика 8 років, викладаю – 2 роки
Йога настільки багатогранна, що кожен знайде саме те, що йому необхідно.

Тамара Михайлова

Знайомтесь – тренер Тамара Михайлова.
Займається йогою вже понад 10 років. Викладає вже більше 4-х років.
Йога за 50+ – немає нічого неможливого.

Михаїл Ахекян

Кундаліні йога

Ізабелла Бакай

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.