Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Місія

Ми створювали йога-студію для тих, хто небайдужий до фізичного й духовного розвитку. Практика хатха-йоги дає великий простір для дослідження можливостей власного тіла. Завдяки їй особа, перед якою відкривається цілий світ, зможе зберегти у ньому своє самоусвідомлення, внутрішнє благополуччя, щоб не стати жертвою безкінечної і часто безсенсовної гонитви за формальними ознаками зовнішнього успіху.

Студія

Для того, щоб ваші заняття були приємними та максимально ефективними ми старалися використовувати в інтер’єрі лише природні матеріали — дерево, льон, еко-фарби.
У студії відкрито два зручних та затишних зали для групових занять йогою, дихальними практиками та релаксацією.

DSC_8171 Panoramanet
DSC_8222 Panoramanet
DSC_8225 Panoramanet

Переглянути всі

Наш партнер

Спортивний карате клуб “Арей”

Клуб карате-до «Арей» заснований у 1999 році в м. Львові у формі обласної громадської організації. На даний момент у секціях клубу тренується понад 60 спортсменів. Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі – Шотокан, заснований видатним японським майстром Гічіном Фунакоши. Основний спортивний напрямок – версія WKF.
Клуб “Арей” є членом Української Федерації Карате (УФК, президент С.Левчук, м.Київ).
В клубі виховано більше 20 призерів та переможців чемпіонатів та першостей України, крупних міжнародних турнірів з карате-до. Вихованці клубу входять до складу національної збірної України. Спортсмени клубу, починаючи з 6 років, щорічно приймають участь в найпрестижніших турнірах, які проводяться в Україні та в зарубіжних країнах.
Детальніше

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.