Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Місія

Ми створювали йога-студію для тих, хто небайдужий до фізичного й духовного розвитку. Практика хатха-йоги дає великий простір для дослідження можливостей власного тіла. Завдяки їй особа, перед якою відкривається цілий світ, зможе зберегти у ньому своє самоусвідомлення, внутрішнє благополуччя, щоб не стати жертвою безкінечної і часто безсенсовної гонитви за формальними ознаками зовнішнього успіху.

Студія

Для того, щоб ваші заняття були приємними та максимально ефективними ми старалися використовувати в інтер’єрі лише природні матеріали.
У студії є зручний та затишний зал для занять з йоги, дихальних практик та релаксації, масажний кабінет. Магазин з килимками товарними для йоги, аюрведична крамничка. Також є смачні вегетаріанські солодощі.

DSC_8171 Panoramanet
DSC_8222 Panoramanet
DSC_8225 Panoramanet
DSC_8225 Panoramanet

Переглянути всі

Наш партнер

Спортивний карате клуб “Арей”

Клуб карате-до «Арей» заснований у 1999 році в м. Львові у формі обласної громадської організації. На даний момент у секціях клубу тренується понад 60 спортсменів. Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі – Шотокан, заснований видатним японським майстром Гічіном Фунакоши. Основний спортивний напрямок – версія WKF.

Детальніше

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.