Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Місія

Ми створювали йога-студію для тих, хто небайдужий до фізичного й духовного розвитку. Практика хатха-йоги дає великий простір для дослідження можливостей власного тіла. Завдяки їй особа, перед якою відкривається цілий світ, зможе зберегти у ньому своє самоусвідомлення, внутрішнє благополуччя, щоб не стати жертвою безкінечної і часто безсенсовної гонитви за формальними ознаками зовнішнього успіху.

Студія

Для того, щоб ваші заняття були приємними та максимально ефективними ми старалися використовувати в інтер’єрі лише природні матеріали — дерево, льон, еко-фарби.
У студії відкрито два зручних та затишних зали для групових занять йогою, дихальними практиками та релаксацією.

DSC_8171 Panoramanet
DSC_8222 Panoramanet
DSC_8225 Panoramanet

Переглянути всі

Чайна “Коралі”

Хто чує музику Тиші — володіє мелодією життя…

Ласкаво просимо у простір, де чай люблять, п’ють і шанують.
Чайна йога-студії — одне з небагатьох місць, де можна не просто відпочити, а й навчитися елегантно пити чай, гармонійно взаємодіючи з навколишнім світом. Ніжні, як шовк, звуки бамбукової флейти, вишукане чайне приладдя створюють атмосферу спокою і миру, які необхідні для того, щоб відчути ефекти “божественної солодкої роси”, як називали чай мудреці Сходу. Витонченість і простоту китайської чайної церемонії допоможе відчути досвідчений чайний майстер, який навчить вас ходити чайними стежками пізнання і водити ними інших.
У нас ви можете замовити чайну церемонію, яку проведе для вас чайний майстер.

DSC_4678
DSC_4787
DSC_4845
DSC_4845
staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.