Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для боротьби з паразитами

Курс Дідан Жадід 15 таб   
50 грнЕфективний протигельмінтний препарат. Має широкий спектр дії, активний по відношенню до патогенних найпростіших, тому також використовується при лямбліозі. Впливає як на кишкових, так і на тканинних паразитів, включаючи яйця, личинки і дорослих особин.

Детальніше

Масло німу Унжа 100 мл   
150 грнНім – найсильніший антисептик, має протигрибкові, протизапальні, антибактеріальні, в’яжучі, ранозагоювальні властивості, високоефективний засіб для лікування широкого спектру шкірних захворювань, очищує кров, підвищує імунітет, природний контрацептив без побічних ефектів, потужний зволожувач шкіри, відбілює шкіру, основа для мила, дієвий засіб для зміцнення та відновлення волосся, проти їхнього випадання і для усунення лупи.

Сухдата чурна Аюрведик медсин 240 г   
360 грнСухдата чурна часто застосовується при різних порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту, особливо при хронічних запорах і дисбактеріозі кишківника. Форма випуску препарату (порошкова) дозволяє точно регулювати дозування препарату людям різного віку і ступеня захворювання. Дослідження показали, що дана комбінація трав особливо ефективно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, в тому числі і у дітей, і має сильну антигельмінтну дію.

Сухдета капсули Сатва 60 капс   
385 грнСухдета Сатва – унікальна формула з натуральних рослин, які, згідно з аюрведою, мають безпечну історію використання при запорах. Знімає випадкові запори і допомагає підтримувати регулярність
стулу. Сухдета Сатва зазвичай викликає дефекацію протягом 6-8 годин.

Нім форте Сатва 60 капс   
385 грнНім форте Сатва відноситься до групи гірких тоніків. Він покликаний зменшити надлишок жару, очистити організм від токсинів. Застосовується в очищуючій, жарознижувальній терапіях. Знижуючи жар, він зменшує інтоксикацію, охолоджує кров і очищує від токсинів. Крім цього покращує обмін речовин, регулює функцію печінки, знижує вироблення жовчі. Показаний при жовтяниці, гепатитах, діабеті. Регулює метаболізм, зменшує кількість жиру, знижує вагу.

Ермідін Сатва 60 капс   
500 грнЕрмідін – сильнодіючий антигельмінтний засіб на основі унікальної комбінації цілющих рослин, відомих своїми антигельмінтними властивостями. Він діє на кишкові та тканинні форми паразитів, активний відносно яєць, личинок і дорослих гельмінтів. Ефективний при гельмінтозах, а саме: ентеробіозі, анкілостомозі, аскаридозі, стронгілоїдозі (інвазії кишковими вуграми), а також амебіозі, лямбліозі і описторхозі. Також препарат застосовується як допоміжний засіб при хірургічному лікуванні альвеолярного ехінококозу.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.