Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Куркума TRS
     420 грн


Виробник / ТМ: TRS
Вага упаковки: 1000 г
Склад: порошок з коріння куркуми.

Опис: Куркума (Curcuma Domestica, Turmeric, Haldi, індійський шафран) – це пряноароматична рослина і приправа з однойменною назвою у вигляді порошку яскраво-жовтого кольору, приготованого з кореня цієї рослини.

В якості прянощів використовуються тільки бічні корені, які після сушки і спеціальної обробки отримують приємний аромат і насичений колір. В Індії куркуму використовують не тільки як прянощі, але і як ліки, барвник і компонент косметики. Куркума є невід’ємною частиною багатьох страв. Крім чудових смакових якостей куркума надає стравам незвичайний сонячно-жовтий колір. Корінь куркуми багатий ефірними маслами і містить жовтий барвник куркумін, який відмінно переносить сонячне світло, тому його часто використовують навіть у промисловому виробництві як барвний компонент приправ і соусів, сиру, масла, йогуртів, кондитерських виробів. Куркуму можна додавати до сумішей карі, супів, рису, овочів, гірчичного соусу, соусів для салатів, молочних і солодких напоїв.

У невеликих кількостях використовується в маринадах і кондитерських виробах для поліпшення аромату. Ця пряність сприяє збереженню свіжості і збільшення термінів зберігання будь-яких страв. Стандартна пропорція використання: на 4 середні порції супу, каші, овочів, сиру і рису, локшини, макаронів, будь-якого соусу або маринаду додають 1 / 8-1 / 4 чайної ложки куркуми.

Як ліки куркума використовується як природний антибіотик, що одночасно поліпшує травлення і сприяє нормалізації мікрофлори. Регулює обмін речовин, коректуючи як недостатність, так і надмірність метаболічних процесів, і сприяє засвоєнню білка.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.