Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Імбир мелений TRS
     75 грн


Виробник / ТМ: TRS
Вага упаковки: 100 г
Склад: порошок з коренів імбиру.

Опис: Імбир – це корінь тропічної рослини родом з Північної Індії, де він, як ліки і як пряність відомий вже більше 2000 років. Вперше про нього згадується в давньоіндійських і давньокитайських трактатах. Сьогодні головні виробники імбиру – Індія і Китай, вирощують його також в Японії, Західній Африці, Аргентині, Бразилії, Австралії, на Цейлоні і Барбадосі. У дикому вигляді імбир вже майже не зустрічається, його обробляють як сільськогосподарську культуру. Рослина за зовнішнім виглядом нагадує очерет, досягає у висоту до 2 метрів, цвіте оранжево-жовтими або коричневими квітками, зібраними в суцвіття. Пряність отримують з коріння рослини. Для цього їх сушать і розтирають у порошок. За консистенцією мелений імбир нагадує борошно, колір сірувато-жовтий.

У кулінарії імбир можна використовувати практично у всіх стравах як солодких, так і несолодких. Особливо добрий він в борошняних солодощах, а також у різних важких стравах, так як допомагає перетравлювати їжу.

Чудовий ефект має також чай з імбиру, особливо в холодну пору року. У поєднанні з лимоном і медом цей напій чудово зігріває, покращує травлення і зміцнює імунітет, а також виганяє слиз з організму. Імбирний чай можна легко приготувати, заваривши окропом 1/2 чайної ложки меленого імбиру або натертого свіжого.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.