Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Спеції

Фенхель 100 г   
15 грн

Шамбала (пажитник, фенугрек) 10 г   
20 грнУ пажитника безліч імен: шамбала, донник синій, фенугрек, гуньба, верблюжа трава, фенігрекова трава, фенум-грек, грецька сочевиця. Ці прянощі були відомі ще в Стародавньому Єгипті, де вони дуже популярні й досі. Їх батьківщиною вважається Сирія і Ліван, і на сьогоднішній день пажитник – одна з найбільш поширених спецій в світі. І це не випадково, оскільки насіння цієї рослини дуже багаті вітамінами і мікроелементами, а листя містить багато вітамінів А і С, а також заліза.

Кумін 100 г   
25 грн

Аніс 100 г   
25 грн

Калінджі 100 г   
25 грн

Сіль чорна індійська Кала Намак 250 г   
35 грнАюрведа стверджує, що ця сіль здатна вилікувати метеоризм і печію, і все завдяки високому вмісту заліза. Кала Намак (чорна індійська сіль), як і гімалайська, на відміну від кухонної, не підвищує вміст натрію в організмі, тому також може підійти людям із хворим серцем і тим, хто страждає від набряків.

Карі ніжна TRS 100 г   
60 грнЕкзотична індійська приправа карі має безліч варіацій, іноді включаючи в себе від трьох до тридцяти спецій. Склад цієї суміші спецій зібраний за традиційною системою аюрведи і підтримує всі функції людського організму в гармонії і рівновазі. Карі Мадрас покращує апетит і сприяє повному і швидкому засвоєнню їжі організмом. Карі Мадрас – це одна з найпопулярніших прянощів в індусів. Ця суміш спецій чудово доповнить смак і аромат будь-якої страви. Карі Мадрас негостра, це дуже універсальна приправа, її можна додавати практично в усі перші та другі страви: супи, гарніри, страви з рису, макаронів, овочів і бобових, закуски, бутерброди, соєвий фарш, гарячі соуси, салати, печені вироби – пироги, піци і багато інших страв.

Детальніше

Суміш карі “HOT MADRAS” TRS 100 г   
60 грнКарі з Мадрасу, міста на півдні Індії – це найдавніший рецепт місцевих кухарів, який виготовлений згідно з принципами аюрведи і сприяє підтримці балансу всіх органів і систем нашого організму.

Детальніше

Кумін TRS 100 г   
60 грнКуркума мелена TRS 100 г   
60 грнКуркума (Curcuma Domestica, Turmeric, Haldi, індійський шафран) – це пряноароматична рослина і приправа з однойменною назвою у вигляді порошку яскраво-жовтого кольору, приготованого з кореня цієї рослини.
В якості прянощів використовуються тільки бічні корені, які після сушки і спеціальної обробки отримують приємний аромат і насичений колір. В Індії куркуму використовують не тільки як прянощі, але і як ліки, барвник і компонент косметики.

Детальніше

Чорна гірчиця TRS 100 г   
65 грнЧорна гірчиця – це пряно-ароматична рослина, яка широко використовувалася як прянощі і лікарський засіб ще в Древній Греції і Римі. Для цього насіння спочатку вимочували у воді, потім дробили і варили його, додаючи при цьому мед і рослинне масло. Зараз чорну гірчицю вирощують в Індії та Китаї, а також у Франції, Італії, Англії, Румунії та Туреччині.

Детальніше

Аcафетида VANDEVI, 50 г   
65 грнАсафетида – це ароматична смола коренів рослини Ferula asafoetida, яка росте в Індії, Ірані, Афганістані. Вона високо цінувалася ще за часів Стародавньої Греції та Риму за лікувальні властивості і пікантний гострий смак, який вона надає їжі. У Європі асафетида була відома більше як ліки, а не як спеція. Смола асафетиди володіє гострим гарячим смаком, розпалює вогонь травлення, підвищує апетит і тонізує організм.

Детальніше

Кориця мелена TRS 100 г   
65 грн

Кардамон зелений 50 г   
70 грнКардамон володіє вітрогінними властивостями, покращує травлення, лікує захворювання дихальних шляхів, нервові розлади. Кардамон тонізує організм, афродизіак, відбілює пігментацію і покращує колір обличчя, освіжає подих.

Аджван TRS 100 г   
75 грн

Імбир мелений TRS 100 г   
75 грнІмбир – це корінь тропічної рослини родом з Північної Індії, де він, як ліки і як пряність відомий вже більше 2000 років. Вперше про нього згадується в давньоіндійських і давньокитайських трактатах. Сьогодні головні виробники імбиру – Індія і Китай, вирощують його також в Японії, Західній Африці, Аргентині, Бразилії, Австралії, на Цейлоні і Барбадосі. У дикому вигляді імбир вже майже не зустрічається, його обробляють як сільськогосподарську культуру. Рослина за зовнішнім виглядом нагадує очерет, досягає у висоту до 2 метрів, цвіте оранжево-жовтими або коричневими квітками, зібраними в суцвіття. Пряність отримують з коріння рослини. Для цього їх сушать і розтирають у порошок. За консистенцією мелений імбир нагадує борошно, колір сірувато-жовтий.

Детальніше

Тандурі масала TRS 100 г   
85 грнБатьківщиною спеції тандурі масала є Індія. У індусів і азіатів тандур або тандир – це глиняна піч у вигляді посудини, що звужується догори. На дні печі тліє жар. А масала в перекладі з індійського означає суміш. Звідси і назва – тандурі масала, тобто ця суміш спецій в традиційній індійській кухні застосовується для приготування їжі на вогні або вугіллі.

Аcафетида VANDEVI, 100 г   
100 грнАсафетида – це ароматична смола коренів рослини Ferula asafoetida, яка росте в Індії, Ірані, Афганістані. Вона високо цінувалася ще за часів Стародавньої Греції та Риму за лікувальні властивості і пікантний гострий смак, який вона надає їжі. У Європі асафетида була відома більше як ліки, а не як спеція. Смола асафетиди володіє гострим гарячим смаком, розпалює вогонь травлення, підвищує апетит і тонізує організм.

Детальніше

Мунг дал – очищений маш TRS 500 г   
120 грнЯк і всі дали, мунг дал багатий залізом і вітамінами групи В, крім того, він є джерелом рослинного білка. Боби мунг здавна використовували для детоксикації організму. Маш і страви з нього практично не містять холестерину і багаті розчинною клітковиною.Масло кокосове Rish 250 мл   
130 грн


Аджван TRS 300 г   
170 грн

Карі ніжна TRS 400 г   
185 грнЕкзотична індійська приправа карі має безліч варіацій, іноді включаючи в себе від трьох до тридцяти спецій. Склад цієї суміші спецій зібраний за традиційною системою аюрведи і підтримує всі функції людського організму в гармонії і рівновазі. Карі Мадрас покращує апетит і сприяє повному і швидкому засвоєнню їжі організмом. Карі Мадрас – це одна з найпопулярніших прянощів в індусів. Ця суміш спецій чудово доповнить смак і аромат будь-якої страви. Карі Мадрас негостра, це дуже універсальна приправа, її можна додавати практично в усі перші та другі страви: супи, гарніри, страви з рису, макаронів, овочів і бобових, закуски, бутерброди, соєвий фарш, гарячі соуси, салати, печені вироби – пироги, піци і багато інших страв.

Детальніше

Кумін TRS 400 г   
200 грн

Асафетида 100 г 100%   
200 грн

Куркума мелена TRS 400 г   
200 грнКуркума (Curcuma Domestica, Turmeric, Haldi, індійський шафран) – це пряноароматична рослина і приправа з однойменною назвою у вигляді порошку яскраво-жовтого кольору, приготованого з кореня цієї рослини.
В якості прянощів використовуються тільки бічні корені, які після сушки і спеціальної обробки отримують приємний аромат і насичений колір. В Індії куркуму використовують не тільки як прянощі, але і як ліки, барвник і компонент косметики.

Мунг дал – очищений маш TRS 1 кг   
200 грнЯк і всі дали, мунг дал багатий залізом і вітамінами групи В, крім того, він є джерелом рослинного білка. Боби мунг здавна використовували для детоксикації організму. Маш і страви з нього практично не містять холестерину і багаті розчинною клітковиною.Масло кокосове Rish 500 мл   
220 грн


Тандурі масала TRS 400 г   
260 грнБатьківщиною спеції тандурі масала є Індія. У індусів і азіатів тандур або тандир – це глиняна піч у вигляді посудини, що звужується догори. На дні печі тліє жар. А масала в перекладі з індійського означає суміш. Звідси і назва – тандурі масала, тобто ця суміш спецій в традиційній індійській кухні застосовується для приготування їжі на вогні або вугіллі.

Масло кокосове органічне Rish 500 мл   
300 грн


Мунг дал – очищений маш TRS 2 кг   
360 грнЯк і всі дали, мунг дал багатий залізом і вітамінами групи В, крім того, він є джерелом рослинного білка. Боби мунг здавна використовували для детоксикації організму. Маш і страви з нього практично не містять холестерину і багаті розчинною клітковиною.Куркума мелена TRS 1000 г   
420 грнКуркума (Curcuma Domestica, Turmeric, Haldi, індійський шафран) – це пряноароматична рослина і приправа з однойменною назвою у вигляді порошку яскраво-жовтого кольору, приготованого з кореня цієї рослини.
В якості прянощів використовуються тільки бічні корені, які після сушки і спеціальної обробки отримують приємний аромат і насичений колір. В Індії куркуму використовують не тільки як прянощі, але і як ліки, барвник і компонент косметики.

Детальніше

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.