Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Мило Chichka
     45 грн


Мило TM CHICHKA – 100% натуральне мило без будь-яких синтетичних домішок. У виробництві мила використовуються лише натуральні рослинні олії найвищої якості (оливкова олія extra virgin постачається з Іспанії, інші складники – більшість німецького та французького виробництва). Мило виготовлене «холодним способом», що дозволяє максимально зберегти всі цілющі властивості його компонентів, в якості ароматизаторів використовуються ефірні олії, а барвниками виступають додаткові натуральні компоненти, як, наприклад, порошок какао, корінь алкани красильної, червона та біла глина(каолін), обліпихова олія, солодка паприка, відвари трав, тощо, які також збагачують склад мила та наділяють його корисними властивостями, що допомагає ще краще доглядати за шкірою.
Не слід забувати, що натуральне мило не можна довго залишати у воді, після використання його слід просушити. Лише тоді воно служитиме Вам з повною віддачею.
Оскільки наше мило виробляється лише з натуральних компонентів без використання хімічних барвників, з часом його колір може змінитись, що і є свідченням його органічного походження.
Відомо, що шкіра людини є її найбільшим органом, яка оберігає організм від перегріву, холоду, виводить з потом різні токсичні речовини. 60% того, що наноситься на шкіру, всмоктується через пори в кров. Якщо шкіра регулярно піддається впливу хімічних сполук, яких так багато у комерційному милі, а також шкідливих речовин, яких так багато у воді «з-під крану» та повітрі, то рано чи пізно вона перестане виконувати своє пряме призначення.
Натуральне мило натомість не руйнує захисного шару шкіри, а гліцерин, який утворюється в милі в процесі омилення, навпаки, утримує в ній вологу, захищаючи її таким чином від пошкоджень, негативного впливу зовнішнього середовища та продовжує її молодість!

Асортимент мил Chichka:
шавлія + м’ята,
шоколад,
медове,
шовк + жасмин,
мед + молоко + кориця,
дитяче з ромашкою,
кава + ваніль,
календула,
ромашкове з люфою,
натуральне мило для прання,
ружа.
staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.