Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Зубна паста Дант Канті
     90 грн


Торгова марка: Патанджалі

Упаковка: туба 100 г.

Показання для застосування: використовується як щоденна профілактична зубна паста для підтримки здоров’я зубів і ясен.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість препарату або його компонентів.

Склад: композиція з лікарських рослин – Anacyclus pyrethrum, Azadirachta indica, Acacia arabica, Xanthoxylum alatum, Mentha spicata, Syzygium aromaticum, Piper longum, Barleria prionitis, Mimusops elengi, Embelia ribes, Curcuma longa, Salvadora persica, Quereus infectoria. Основа – Calcium carbonate base, Sorbitol, SMFP, Sphatic bhasma, Sodium benzoate & Perfume.

Опис: Зубна паста Дант Канті відомої в Індії і у всьому світі ТМ Патанджалі – ретельно підібрана суміш трав, яка забезпечує комплексний захист зубів і ясен. Завдяки природнім антисептикам, що входять в її склад має протимікробну дію, внаслідок чого запобігає карієсу, зміцнює і заживляє ясна, усуває зубний наліт і зупиняє біль. Позбавляє від фурункулів та язв у порожнині рота, зупиняє кровотечу, освіжає подих.

Сприяє нормальному функціонуванню слинних залоз і, відповідно, виробленню ферментів, необхідних для нормального перетравлення їжі. Аюрведична паста ТМ Патанджалі не містить продуктів тваринного походження, тому підходить для вегетаріанців і веганів. Не містить мінеральних масел і барвників, а також фтору, тому може застосовуватись і для дітей.

Термін придатності: 18 місяців з дати виготовлення, вказаної на упаковці.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.