Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Зубна паста Мішвак Дабур
     75 грн


Торгова марка: Дабур

Упаковка: туба 100 г.

Показання для застосування: Аюрведична зубна паста «Miswak» фірми Dabur призначена для очищення зубів і масажу ясен. В’яжучі і бактерицидні властивості зубної пасти «Miswak» зменшують карієс зубів, захищають ясна і запобігають хворобі зубів, створюють приємний запах в роті, залишаючи солодкий привкус анісу. «Miswak» містить натуральні трав’яні складники. Не містить фтор!

Склад: Карбонат кальцію, сорбіт, очищена вода, діоксид кремнію, лаурилсульфат натрію, сахарин натрію, гліцерин, чистий екстракт мішваку, екстракт анісу.

Опис продукту: упаковка 80 г

Аюрведична зубна паста «Miswak» фірми Dabur призначена для очищення зубів та масажу ясен. В’яжучі та бактерицидні властивості зубної пасти «Miswak» зменшують карієс зубів, захищають ясна і запобігають хворобам зубів, створюють приємний запах в роті, залишаючи солодкий присмак анісу. «Miswak» містить натуральні трав’яні складники. Не містить фтор!

Лакрична зубна паста з лікувальних трав Мішвак створена з використанням екстракту лакричного дерева — відомого засобу для очищення зубів, що використовувався протягом сотень років!

В східній культурі, особливо в мусульманських країнах, до сих пір дуже популярне очищення зубів за допомогою невеликих гілок особливих дерев. Особливо широко використовується мішвак, (інакше месвак, або сивак) — чистячі палочки, що виготовляються з гілок і коренів дерева Сальвадора — Salvadora persica (араб. Arak), що росте виключно на Ближньому Сході і в Африці. Палочку на кінцях очищують від кори приблизно на 1 см, на одному кінці розжовують, перетворюючи її таким чином в своєрідну зубну щітку, іншим, тупим, кінцем полірують зуби для надання їм білизни і блиску. За просування традиції чистити зуби мішваком ратував сам Пророк Мухаммед. І це зрозуміло, адже в давнину не було зубних паст і щіток, а в тривалих пустинних переходах навіть прополоскати рот було проблемою — вода цінувалась на вагу золота.

Але з розвитком прогресу традиція чистити зуби мішваком не лише не зникла, але й процвітає. І не даремно, адже як показують різні досліди, екстракт цього дерева по своїм хімічним властивостям схожий з такими антибактеріальними і антикарієсними речовинами, як триклозан і хлоргексидин. Крім того, в мішваку міститься фтор, вітамін С, танін, алкалоїди і флавоноїди. Тому використання мішвака зміцнює зуби, захищає від появи і подальшого розвитку карієсу, зменшує зубну біль, освіжає подих і усуває поганий запах з рота, зміцнює ясна, а також надає зубам блиск і білизну. Сучасними дослідами доведено, що «місвак» містить у великій кількості біологічно активні речовини, які корисні для всього організму. Деякою заміною мішваку, хоч і значно менш ефективною, можуть служити гілочки оливкового дерева, грецького горіха і деяких інших дерев.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення, вказаної на упаковці.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.