Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для жінок

Сурьма Каджал Блю Хевен 5 г   
30 грнПідфарбовування очей на ніч cурьмою покращує зір, сприяє зростанню вій і видаляє очні виділення. Прекрасно знімає втому з очей і очищує очі. Природний колір Ваших очей відтінюється, він стає більш насиченим і яскравим. Можна використовувати щодня. Легко знімається за допомогою мила, очищуючих пінок або маслом.

Бальзам для губ Вааді хербалс 6 г   
40 грнЦей бальзам для губ – відмінне поєднання рослинних інгредієнтів, він спокушає вас своїм смаком, доглядаючи за вашими губами, глибоко зволожуючи їх. Він дарує губам здоров’я і красу, при цьому зберігаючи шкіру добре захищеною!

Сурьма Каджал Блю Хевен 1,5 г   
60 грнПідфарбовування очей на ніч cурьмою покращує зір, сприяє зростанню вій і видаляє очні виділення. Прекрасно знімає втому з очей і очищує очі. Природний колір Ваших очей відтінюється, він стає більш насиченим і яскравим. Можна використовувати щодня. Легко знімається за допомогою мила, очищуючих пінок або маслом.

Сурьма Каджал Блю Хевен 3 г з точилкою   
60 грнПідфарбовування очей на ніч cурьмою покращує зір, сприяє зростанню вій і видаляє очні виділення. Прекрасно знімає втому з очей і очищує очі. Природний колір Ваших очей відтінюється, він стає більш насиченим і яскравим. Можна використовувати щодня. Легко знімається за допомогою мила, очищуючих пінок або маслом.

Канчнар гуггул Патанджалі 40 таб   
65 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.

Детальніше

Чандрапрабха ваті Патанджалі 40 таб   
75 грнЧандрапрабха є одним з найбільш популярних і ефективних аюрведичних препаратів, що застосовуються в терапії бактеріальних захворювань уро-генітальної сфери. Частіше за інші використовується при різних ниркових, гінекологічних та деяких венеричних захворюваннях, а також як препарат для зниження ваги, оскільки добре очищує тіло від ами (токсинів) і знижує рівень жирових клітин в організмі.

Канчнар гуггул Патанджалі 80 таб   
130 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.

Канчнар гуггул Бадьянатх 80 таб   
140 грнКанчнар гуггул очищує кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває осередок бактерій, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.Ашокарішта Дабур 450 мл   
155 грнЧопчіньяді чурна Бадьянатх 60 г   
170 грнЧопчіньяді чурна – комплексний аюрведичний препарат, який очищує сечостатевий тракт, усуваючи інфекцію і запалення. Очищує кров, посилює агні – вогонь травлення. Цей унікальний склад також розсіює скупчення Вати в кишківнику, його очищуючий ефект поширюється на нервову систему, має легку седативну дію.

Амріт расаяна Патанджалі 500 г   
170 грнРасаяна означає «тонік», «тонізуючий склад», амріт – «безсмертний». Вже з перших днів прийому «Амріт расаяна» Ви відчуєте позитивний вплив на весь організм. Цей аюрведичний препарат зміцнює імунітет, заспокоює бурхливий розум, нормалізує сон, м’яко впливає на травну систему, відновлює перистальтику кишківника і покращує всмоктуваність їжі, має антибактеріальні та протизапальні властивості. Амріт расаяна сприяє оздоровленню і омолодженню організму, очищенню від токсинів, підвищує опір до захворювань і вірусів. Є найпотужнішим антиоксидантом, а також хорошим серцевим і легеневим тоніком.

Детальніше

Чандрапрабха ваті Патанджалі 120 таб   
210 грнЧандрапрабха є одним з найбільш популярних і ефективних аюрведичних препаратів, що застосовуються в терапії бактеріальних захворювань уро-генітальної сфери. Частіше за інші використовується при різних ниркових, гінекологічних та деяких венеричних захворюваннях, а також як препарат для зниження ваги, оскільки добре очищує тіло від ами (токсинів) і знижує рівень жирових клітин в організмі.

Чаванпраш Сахул, 500 г   
220 грнОдин з основних препаратів серед усіх засобів аюрведичної медицини. Чаванпраш – основний тонік, ефект якого помітний незабаром після початку прийому препарату, і підсилюється з продовженням курсу прийому. Препарат має сильний омолоджуючий вплив на весь організм. Особливо сильний його позитивний вплив на пам’ять, ясність розуму, швидкість мислення. Також препарат впливає і на інші фізіологічні системи організму – налагоджує роботу травної системи, утворення ферментів, ефективний при захворюваннях серцево-судинної системи.

Детальніше

Дашамулрішта Дабур 450 мл   
225 грнДашамулрішта складається з більш, ніж п’ятдесяти лікарських рослин і є одним з найпопулярніших аюрведичних препаратів для жіночого здоров’я. Будучи повністю натуральною, рішта м’яко і дієво налагоджує роботу жіночої репродуктивної системи, відновлюючи і зміцнюючи її, що необхідно в післяпологовий період. Відповідно до системи аюрведи, дія компонентів препарату також має омолоджуючі властивості, позитивно впливає на стан шкіри, зміцнює розум і тіло.

Чаванпраш з шафраном, 500 г   
250 грнЦей чаванпраш – один з кращих на цьому сайті. В самій Індії продукція ТМ Патанджалі користується великим попитом і дуже цінується завдяки високій якості та доступним цінам.
Чаванпраш приготований в кращих традиціях аюрведи. Всі складники, які входять в його склад, вирощені на полях «Патанджалі-йогпітх» – оздоровчого комплексу і науково-дослідного центру з впливу йоги і аюрведи на організм людини, на півночі Індії, в Харідварі. Трави і плоди вирощуються та збираються згідно з правилами аюрведи, у визначений час, з врахуванням фаз Місяця.

Канчнар Гуггул Сатва 60 таб   
280 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.


Чаванпраш Сатва, 500 г   
280 грнЧудовий загальнозміцнюючий вітамінний і мінеральний комплекс. Препарат має сильний омолоджуючий вплив на весь організм. Особливо сильний його позитивний вплив на пам’ять, ясність розуму, швидкість мислення. Також препарат впливає і на інші фізіологічні системи організму – налагоджує роботу травної системи, утворення ферментів, ефективний при захворюваннях серцево-судинної системи.

ДетальнішеШатаварі Сатва 60 капс   
320 грнПрепарат має сильну омолоджуючу дію на жіночу репродуктивну систему. Сприяє нормальному дозріванню яйцеклітин, підвищує їх здатність до запліднення. Для лікування жіночого безпліддя краще приймати з шафраном і молоком, оскільки такий прийом гарантує найбільш повноцінний позитивний вплив на матку і яєчники. Налагоджує регулярність менструального циклу, нормалізує гормональний фон в жіночому організмі. Допомагає при хворобливих і нерегулярних місячних, ПМС. Полегшує перебіг клімактеричного періоду. Позитивно впливає на лактацію, є хорошою профілактикою лактостаз, мастопатій, фібром. Рекомендується прийом в якості тоніка для жіночої статевої системи, для відновлення жіночого організму після пологів.

Шивагуліка Нагарджуна 50 г   
350 грнShiva Gutika (Шива Гутіка) Vyas – один з найбільш ефективних очищувальних і омолоджуючих аюрведичних рецептів. В основі мумійо (Shilajit), оброблене в трифала і дашамула кватхах. Балансує три доші (Вата, Пітта, Капха), найбільше Капха дошу. Найкраща расаяна для чоловіків і жінок різного віку.

Чопчіньяді чурна Сатва 60 г   
420 грнЧопчіньяді чурна – комплексний аюрведичний препарат, який очищає сечостатевий тракт, усуваючи інфекцію і запалення. Очищає кров, посилює агні – вогонь травлення. Цей унікальний склад також розсіює скупчення Вати в кишківнику, його очищуючий ефект поширюється на нервову систему, має легку седативну дію.


Чаванпраш Сахул, 1000 г   
440 грнОдин з основних препаратів серед усіх засобів аюрведичної медицини. Чаванпраш – основний тонік, ефект якого помітний незабаром після початку прийому препарату, і підсилюється з продовженням курсу прийому. Препарат має сильний омолоджуючий вплив на весь організм. Особливо сильний його позитивний вплив на пам’ять, ясність розуму, швидкість мислення. Також препарат впливає і на інші фізіологічні системи організму – налагоджує роботу травної системи, утворення ферментів, ефективний при захворюваннях серцево-судинної системи.

Чаванпраш з шафраном, 1000 г   
440 грнЦей чаванпраш – один з кращих на цьому сайті. В самій Індії продукція ТМ Патанджалі користується великим попитом і дуже цінується завдяки високій якості та доступним цінам.
Чаванпраш приготований в кращих традиціях аюрведи. Всі складники, які входять в його склад, вирощені на полях «Патанджалі-йогпітх» – оздоровчого комплексу і науково-дослідного центру з впливу йоги і аюрведи на організм людини, на півночі Індії, в Харідварі. Трави і плоди вирощуються та збираються згідно з правилами аюрведи, у визначений час, з врахуванням фаз Місяця.

Детальніше

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.