Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для здоров’я суглобів і опорно-рухового апарату

Йогарадж гуггул Патанджалі 40 таб   
70 грнОдин з найбільш відомих і стародавніх препаратів аюрведичної медицини. Ефективність йогараджа заснована на активізуючому впливі на центри детоксикації та саморегуляції суглобової системи, нирок, хребта. У результаті прийому препарату з організму виводяться токсини, шлаки, нормалізується мікроциркуляція в суглобах, проходять запальні процеси і набряклість. Прискорюється регенерація хрящової тканини, імунітет, проходять болі в суглобах. Препарат виводить з організму солі, холестерин, нормалізує роботу нирок, сальних і потових залоз. Поліпшується стан шкіри, проходять запальні захворювання. Налагоджується вироблення ферментів підшлункової залози, тонкого кишківника, усуваються застійні процеси в печінці і жовчовивідних шляхах. Препарат може застосовуватися в якості відновного і омолоджуючого засобу.

Детальніше

Йогарадж гуггул Патанджалі 80 таб   
130 грнОдин з найбільш відомих і стародавніх препаратів аюрведичної медицини. Ефективність йогараджа заснована на активізуючому впливі на центри детоксикації та саморегуляції суглобової системи, нирок, хребта. У результаті прийому препарату з організму виводяться токсини, шлаки, нормалізується мікроциркуляція в суглобах, проходять запальні процеси і набряклість. Прискорюється регенерація хрящової тканини, імунітет, проходять болі в суглобах. Препарат виводить з організму солі, холестерин, нормалізує роботу нирок, сальних і потових залоз. Поліпшується стан шкіри, проходять запальні захворювання. Налагоджується вироблення ферментів підшлункової залози, тонкого кишківника, усуваються застійні процеси в печінці і жовчовивідних шляхах. Препарат може застосовуватися в якості відновного і омолоджуючого засобу.

Лакшаді гуггул Бадьянатх 80 таб   
140 грнОсновний вплив препарату відбувається завдяки двом смолам, що входять до його складу – лакшад і гуггул. Гуггул – один з найбільш відомих компонентів аюрведичних препаратів. Підсилює захисні властивості організму, має загальнозміцнюючу дію. Лакшад впливає безпосередньо на опорно-рухову систему, наповнюючи кістки кальцієм, сприяючи їх зрощенню. Виводить остеофіт, сприяє відкладенню кальцію там, де він найбільш необхідний. Бажано приймати разом з препаратами, які містять кальцій. Знімає набряклість і запалення м’язів, зменшує шкірні запальні захворювання.

Йогарадж гуггул Бадьянатх 120 таб   
160 грнОдин з найбільш відомих і стародавніх препаратів аюрведичної медицини. Ефективність йогараджа основана на активізуючому впливі на центри детоксикації та саморегуляції суглобової системи, нирок, хребта.


Пунарнаваді Бадьянатх 80 таб   
200 грнПунарнаваді гуггул – класичний аюрведичний препарат для лікування і профілактики сечостатевої системи і пов’язаних з цим порушень, таких як пісок в нирках, подагра, біль у попереку, цистит, уретрит і інші.
Пунарнаваді гуггул – ефективний аюрведичний препарат за рахунок присутності в препараті прекрасного природного сорбенту – гуггул, який очищує суглоби від токсинів і володіє хорошою протизапальною дією.

Йогарадж гуггул Сатва 60 таб   
280 грнОдин з найбільш відомих і стародавніх препаратів аюрведичної медицини. Ефективність йогараджа основана на активізуючому впливі на центри детоксикації та саморегуляції суглобової системи, нирок, хребта.Лакшаді гуггул Сатва 60 капс   
280 грнОсновний вплив препарату відбувається завдяки двом смолам, що входять до його складу – лакшад і гуггул. Гуггул – один з найбільш відомих компонентів аюрведичних препаратів. Підсилює захисні властивості організму, має загальнозміцнюючу дію. Лакшад впливає безпосередньо на опорно-рухову систему, наповнюючи кістки кальцієм, сприяючи їх зрощенню. Виводить остеофіт, сприяє відкладенню кальцію там, де він найбільш необхідний. Бажано приймати разом з препаратами, які містять кальцій. Знімає набряклість і запалення м’язів, зменшує шкірні запальні захворювання.

Масло Артродін Сатва 200 мл   
500 грнМасло Артродін – це протизапальне трав’яне масло, яке не тільки допомагає вгамувати біль, але і зміцнює кісткові тканини. Масло Артродін зміцнює кісткову і нервово-м’язову системи, забезпечуючи вам легку роботу суглобів і м’язів. При місцевому застосуванні воно працює як сильний антиоксидант, підвищуючи при цьому рівень енергії.

Артродін Сатва 60 таб   
540 грнАртродін Сатва – комплексний аюрведичний препарат, що допомагає повернути здоров’я людям, що страждають від дискомфорту, гострого і хронічного болю в суглобах і хребті. Артродін Сатва допомагає при артриті, болі в суглобах, подагрі, спондиліті, болі в спині.

Осто Плюс Сатва 60 капс   
540 грнПрепарат Осто Плюс – це аюрведичний рослинний засіб для запобігання остеопорозу і допомоги при переломах.


staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.