Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для здоров’я печінки

Тріфала чурна Патанджалі 100 г   
60 грнТріфала чурна використовується як самостійний лікарський препарат, особливо при лікуванні захворювань крові, кишківника (особливо при запорах), порушеннях сну і нервовому виснаженні. В аюрведичній традиції тріфала чурна рекомендується для лікування гепатитів, диспепсії, запорів, цукрового діабету, внутрішніх кровотеч і кашлю.

Арогьявардхіні ваті Патанджалі 60 таб   
90 грнАрогьявардхіні має гепатопротекторну дію, посилює секрецію жовчі, очищує кишківник від ами (токсичного слизу). Має жовчогінну дію, сприяє очищенню крові і шкіри. Допомагає регулювати вагу тіла і знижує кількість ліпідів в сироватці крові. Цей склад має легку сечогінну дію, посилює агні (вогонь травлення), регулює обмін речовин, живить тканини і працює як загальний тонік. Має виражену протизапальну дію.

Кайшоре гуггул Патанджалі 60 таб   
90 грнКайшора гуггул – ефективний аюрведичний засіб і використовується в лікуванні хвороб Пітта- і Вата-типу. При ослабленні функції печінки, викликаному різними інфекційними станами. При запаленні і болі в великих і дрібних суглобах. Препарат корисний для ослабленого організму, при виснаженні, порушеннях травлення, запорах, подагрі, діабетичних карбункулах, при жовтяниці, попереково-крижовому радикуліті.

Тріфала Дабур 60 таб   
95 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат має комплексний вплив широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.

Детальніше

Ліверекс Бадьянатх 100 таб   
140 грнКомплекс біологічно активних речовин рослинного походження, які входять до складу препарату, стимулює відновлення клітин печінки, має жовчогінну дію, оберігає печінку від впливу токсичних речовин (алкоголь, лікарські препарати і т. д.), сприяє поліпшенню апетиту і травлення. Також застосовується для лікування різних видів лихоманки.

Тріфала Сатва 60 таб   
160 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат володіє комплексним впливом широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.


Тріфала Шрі Ганга 200 таб   
165 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат володіє комплексним впливом широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.

Лів-он шрі шрі аюрведа 60 таб   
170 грнЛів-он є прекрасним аюрведичним засобом для відновлення печінки.
До його складу входять рослини, які використовуються в аюрведичній медицині протягом століть і довели свою ефективність при хронічних або гострих захворюваннях печінки.

Детальніше

Арогьявардхіні ваті Патанджалі 160 таб   
170 грнАрогьявардхіні має гепатопротекторну дію, посилює секрецію жовчі, очищує кишківник від ами (токсичного слизу). Має жовчогінну дію, сприяє очищенню крові і шкіри. Допомагає регулювати вагу тіла і знижує кількість ліпідів в сироватці крові. Цей склад має легку сечогінну дію, посилює агні (вогонь травлення), регулює обмін речовин, живить тканини і працює як загальний тонік. Має виражену протизапальну дію.

Тріфала чурна Бадьянатх, 400 г   
175 грнТріфала чурна використовується як самостійний лікарський препарат, особливо при лікуванні захворювань крові, кишківника (особливо при запорах), порушеннях сну і нервовому виснаженні. В аюрведичній традиції тріфала чурна рекомендується для лікування гепатитів, диспепсії, запорів, цукрового діабету, внутрішніх кровотеч і кашлю.

Арогьявардхіні ваті Сатва 60 таб   
280 грнАрогьявардхіні має гепатопротекторну дію, посилює секрецію жовчі, очищує кишківник від ами (токсичного слизу). Має жовчогінну дію, сприяє очищенню крові і шкіри. Допомагає регулювати вагу тіла і знижує кількість ліпідів в сироватці крові. Цей склад має легку сечогінну дію, посилює агні (вогонь травлення), регулює обмін речовин, живить тканини і працює як загальний тонік. Має виражену протизапальну дію.

Амалакі расаяна Сатва 60 капс   
280 грнЦя рослина ще відома як амалакі або індійський агрус. Входить в такі відомі аюрведичні препарати, як чаванпраш і тріфала. Володіє сильним омолоджучим, імуностимулюючим ефектом. Стимулює гемоглобін, тому лікування амлою ефективне при анемії. Очищує печінку і кров.

Кайшор гуггул Сатва 60 капс   
280 грнКайшор гуггул – ефективний аюрведичний засіб і використовується в лікуванні хвороб Пітта- і Вата-типу, при ослабленні функції печінки, викликаному різними інфекційними станами, при запаленні і болі в великих і дрібних суглобах. Препарат корисний для ослабленого організму, при виснаженні, порушеннях травлення, запорах, подагрі, діабетичних карбункулах, при жовтяниці, попереково-крижовому радикуліті.

Шатаварі Сатва 60 капс   
320 грнПрепарат має сильну омолоджуючу дію на жіночу репродуктивну систему. Сприяє нормальному дозріванню яйцеклітин, підвищує їх здатність до запліднення. Для лікування жіночого безпліддя краще приймати з шафраном і молоком, оскільки такий прийом гарантує найбільш повноцінний позитивний вплив на матку і яєчники. Налагоджує регулярність менструального циклу, нормалізує гормональний фон в жіночому організмі. Допомагає при хворобливих і нерегулярних місячних, ПМС. Полегшує перебіг клімактеричного періоду. Позитивно впливає на лактацію, є хорошою профілактикою лактостаз, мастопатій, фібром. Рекомендується прийом в якості тоніка для жіночої статевої системи, для відновлення жіночого організму після пологів.

Ліварекс Сатва 60 капс   
540 грнЛіварекс – комплексний аюрведичний препарат, виготовлений за класичною рецептурою, призначений для захисту печінки від інфекцій і запалень. Він корисний при інфекційному гепатиті, жировій дистрофії печінки, хронічному холециститі і ряді інших захворювань печінки. Ліварекс сприяє підвищенню ефективності функціонування печінки.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.