Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для здоров’я очей

Сурьма Каджал Блю Хевен 5 г   
30 грнПідфарбовування очей на ніч cурьмою покращує зір, сприяє зростанню вій і видаляє очні виділення. Прекрасно знімає втому з очей і очищує очі. Природний колір Ваших очей відтінюється, він стає більш насиченим і яскравим. Можна використовувати щодня. Легко знімається за допомогою мила, очищуючих пінок або маслом.

Краплі для очей Уджала 5 мл   
45 грнВисокоефективний засіб від захворювань очей. “Уджала” – це унікальний аюрведичний препарат, який підходить при будь-яких проблемах з очима, починаючи від зняття щоденної напруги з очей і закінчуючи лікуванням таких серйозних захворювань як катаракта. Краплі “Уджала” абсолютно нешкідливі, до їх складу входять натуральні компоненти. Це відмінна знахідка для людей, які погано переносять хімію і кому протипоказана операція, наприклад діабетикам. Будь-яка людина, незалежно від віку може щодня використовувати ці краплі для зняття напруги з очей, після довгої роботи за комп’ютером, читання книг, перегляду телевізора, тонізують зір після недосипання і перевтоми, знімають почервоніння і роздратування після хлорованої води з басейну, лікують кон’юктивіт.

Детальніше

Краплі для очей Дрішті Патанджалі 15 мл   
55 грнАюрведичні очні краплі «Дрішті» створені згідно з традиційною індійською медициною. Склад цих крапель дуже простий і натуральний, не містить хімічних добавок і дуже ефективний проти безлічі очних захворювань. Краплі «Дрішті» – потужний антисептичний розчин, без шкоди впливає на тканини ока, очищує і заспокоює їх, знімає роздратування і почервоніння, зволожує і живить очі, знімає підвищену сльозоточивість, покращує зір, виліковує багато захворювань, в тому числі катаракту. Ці натуральні аюрведичні очні краплі допомагають при всіх проблемах і хворобах очей.

Краплі для очей Айтон 10 мл   
55 грнАюрведичні очні краплі «Айтон» – цікаве поєднання традиційної індійської медицини і сучасних наукових досягнень. Інгредієнти, що входять до складу крапель, ефективно використовуються в аюрведі для лікування очних захворювань і збереження гостроти зору.

Сурьма Каджал Блю Хевен 1,5 г   
60 грнПідфарбовування очей на ніч cурьмою покращує зір, сприяє зростанню вій і видаляє очні виділення. Прекрасно знімає втому з очей і очищує очі. Природний колір Ваших очей відтінюється, він стає більш насиченим і яскравим. Можна використовувати щодня. Легко знімається за допомогою мила, очищуючих пінок або маслом.

Сурьма Каджал Блю Хевен 3 г з точилкою   
60 грнПідфарбовування очей на ніч cурьмою покращує зір, сприяє зростанню вій і видаляє очні виділення. Прекрасно знімає втому з очей і очищує очі. Природний колір Ваших очей відтінюється, він стає більш насиченим і яскравим. Можна використовувати щодня. Легко знімається за допомогою мила, очищуючих пінок або маслом.

Краплі для очей Айсотін 10 мл   
85 грнЗ 1988 року тисячі пацієнтів поліпшили свій зір за допомогою крапель для очей Isotine.
Для досягнення найкращого результату, спочатку пройдіть перевірку зору без окулярів, а потім у тих окулярах, якими Ви зазвичай користуєтеся. Для відстеження позитивних змін рекомендується раз на місяць визначати для себе, скільки ліній Ви зможете прочитати в тестовій таблиці (як поблизу, так і здалеку).

Детальніше

Махасударшан Сатва 60 капс   
230 грнПрепарат очищує кров і тканини від токсинів, що допомагає усунути причину лихоманки і вогнище інфекції. Очищує організм при зайвому вживанні солодкого і жирного, усуваючи пов’язані з цим недуги. Ефективно використовувати препарат для лікування виразки шлунку Пітта-типу з застоєм і зайвою секрецією шлункової кислоти. Один з найкращих препаратів для очищення організму після харчової або алкогольної інтоксикації.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.