Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для здоров’я нирок і сечостатевої системи

Чандрапрабха ваті Патанджалі 40 таб   
75 грнЧандрапрабха є одним з найбільш популярних і ефективних аюрведичних препаратів, що застосовуються в терапії бактеріальних захворювань уро-генітальної сфери. Частіше за інші використовується при різних ниркових, гінекологічних та деяких венеричних захворюваннях, а також як препарат для зниження ваги, оскільки добре очищує тіло від ами (токсинів) і знижує рівень жирових клітин в організмі.

Гокшураді гуггул Патанджалі 40 таб   
75 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове харчування. Охолоджує, заспокоює слизові оболонки сечової системи, при цьому усуваючи джерело запалення – бактерії.Кайшоре гуггул Патанджалі 60 таб   
90 грнКайшора гуггул – ефективний аюрведичний засіб і використовується в лікуванні хвороб Пітта- і Вата-типу. При ослабленні функції печінки, викликаному різними інфекційними станами. При запаленні і болі в великих і дрібних суглобах. Препарат корисний для ослабленого організму, при виснаженні, порушеннях травлення, запорах, подагрі, діабетичних карбункулах, при жовтяниці, попереково-крижовому радикуліті.

Гокшураді гуггул Патанджалі 80 таб   
135 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове харчування. Охолоджує, заспокоює слизові оболонки сечової системи, при цьому усуваючи джерело запалення – бактерії.Гокшураді гуггул Бадьянатх 80 таб   
180 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове живлення. Охолоджує, заспокоює слизові оболонки сечової системи, при цьому усуваючи джерело запалення – бактерії.

Пунарнаваді Бадьянатх 80 таб   
200 грнПунарнаваді гуггул – класичний аюрведичний препарат для лікування і профілактики сечостатевої системи і пов’язаних з цим порушень, таких як пісок в нирках, подагра, біль у попереку, цистит, уретрит і інші.
Пунарнаваді гуггул – ефективний аюрведичний препарат за рахунок присутності в препараті прекрасного природного сорбенту – гуггул, який очищує суглоби від токсинів і володіє хорошою протизапальною дією.

Чандрапрабха ваті Патанджалі 120 таб   
210 грнЧандрапрабха є одним з найбільш популярних і ефективних аюрведичних препаратів, що застосовуються в терапії бактеріальних захворювань уро-генітальної сфери. Частіше за інші використовується при різних ниркових, гінекологічних та деяких венеричних захворюваннях, а також як препарат для зниження ваги, оскільки добре очищує тіло від ами (токсинів) і знижує рівень жирових клітин в організмі.

Кайшор гуггул Сатва 60 капс   
280 грнКайшор гуггул – ефективний аюрведичний засіб і використовується в лікуванні хвороб Пітта- і Вата-типу, при ослабленні функції печінки, викликаному різними інфекційними станами, при запаленні і болі в великих і дрібних суглобах. Препарат корисний для ослабленого організму, при виснаженні, порушеннях травлення, запорах, подагрі, діабетичних карбункулах, при жовтяниці, попереково-крижовому радикуліті.

Гокшураді гуггул Сатва 60 капс   
280 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове харчування.
Сісталака Сатва 100 таб   
280 грнПрепарат має сильну антибактеріальну дію. Ефективний при інфекційних захворюваннях сечостатевої системи. Запобігає утворенню каменів у нирках і сечовому міхурі. Полегшує симптоми сечостатевих інфекцій, болі, набряки, паралельно усуваючи причину захворювання.

Чандрапрабха ваті Сатва 60 таб   
340 грнПрепарат має сильний діуретичний (сечогінний) ефект. При цьому не відзначаються негативні побічні ефекти фармакологічних діуретиків. Препарат знижує кислотність, має послаблюючий ефект. Є відмінним очищуючим і тонізуючим засобом. Чандрапрабха використовується для лікування ниркових і венеричних хвороб.

Калкурін Сатва 60 капс   
540 грнКалкурін – це рослинний препарат, який поєднує в собі трави, які нормалізують роботу сечостатевої системи і перешкоджають утворенню каменів. Калкурін є потенційним засобом для лікування бактеріальних захворювань урогенітальної сфери, запобігає процесу каменеутворення в ниркової системі. Він зменшує симптоми уринарних дисфункцій, діючи як діуретик, моделює тонус сечового міхура у випадках гіпертрофії або атонії.


staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.