Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для нормалізації ваги

Тріфала чурна Патанджалі 100 г   
60 грнТріфала чурна використовується як самостійний лікарський препарат, особливо при лікуванні захворювань крові, кишківника (особливо при запорах), порушеннях сну і нервовому виснаженні. В аюрведичній традиції тріфала чурна рекомендується для лікування гепатитів, диспепсії, запорів, цукрового діабету, внутрішніх кровотеч і кашлю.

Чандрапрабха ваті Патанджалі 40 таб   
75 грнЧандрапрабха є одним з найбільш популярних і ефективних аюрведичних препаратів, що застосовуються в терапії бактеріальних захворювань уро-генітальної сфери. Частіше за інші використовується при різних ниркових, гінекологічних та деяких венеричних захворюваннях, а також як препарат для зниження ваги, оскільки добре очищує тіло від ами (токсинів) і знижує рівень жирових клітин в організмі.

Тріфала Дабур 60 таб   
95 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат має комплексний вплив широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.

Детальніше

Тріфала Сатва 60 таб   
160 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат володіє комплексним впливом широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.


Тріфала Шрі Ганга 200 таб   
165 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат володіє комплексним впливом широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.

Тріфала чурна Бадьянатх, 400 г   
175 грнТріфала чурна використовується як самостійний лікарський препарат, особливо при лікуванні захворювань крові, кишківника (особливо при запорах), порушеннях сну і нервовому виснаженні. В аюрведичній традиції тріфала чурна рекомендується для лікування гепатитів, диспепсії, запорів, цукрового діабету, внутрішніх кровотеч і кашлю.

Чандрапрабха ваті Патанджалі 120 таб   
210 грнЧандрапрабха є одним з найбільш популярних і ефективних аюрведичних препаратів, що застосовуються в терапії бактеріальних захворювань уро-генітальної сфери. Частіше за інші використовується при різних ниркових, гінекологічних та деяких венеричних захворюваннях, а також як препарат для зниження ваги, оскільки добре очищує тіло від ами (токсинів) і знижує рівень жирових клітин в організмі.

Махасударшан Сатва 60 капс   
230 грнПрепарат очищує кров і тканини від токсинів, що допомагає усунути причину лихоманки і вогнище інфекції. Очищує організм при зайвому вживанні солодкого і жирного, усуваючи пов’язані з цим недуги. Ефективно використовувати препарат для лікування виразки шлунку Пітта-типу з застоєм і зайвою секрецією шлункової кислоти. Один з найкращих препаратів для очищення організму після харчової або алкогольної інтоксикації.

Трікату Сатва 60 капс   
280 грнКласичний аюрведичний препарат трікату підтримує здорове травлення, покращує всмоктування і засвоєння їжі. Це природна допомога для нормального обміну речовин і регулювання ваги. Покращує травлення, підсилюючи травний вогонь. Трікату означає буквально «Три частини» і містить три рослини з гострим смаком в рівних пропорціях: перець чорний (Piper nigrum), піппалі – перець довгий (Piper longum) і шунт – імбир лікарський (Zingiber officinale). Ця комбінація традиційно використовується в аюрведі, щоб розпалити агні (вогонь травлення), а також ефективно спалювати в організмі слиз, жир і виводити токсини. Трікату підтримує здоровий метаболізм, що дозволяє організму правильно перетравлювати їжу і засвоювати поживні речовини, тим самим допомагаючи в управлінні вагою.

Медохар гуггул Сатва 60 таб   
320 грнПрепарат стимулює обмін речовин в організмі, нормалізує рівень холестерину. Прискорює процеси розщеплення жирів і виведення токсинів з організму, позитивно впливає на жовчовивідні органи і протоки, травну систему.Сухдата чурна Аюрведик медсин 240 г   
360 грнСухдата чурна часто застосовується при різних порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту, особливо при хронічних запорах і дисбактеріозі кишківника. Форма випуску препарату (порошкова) дозволяє точно регулювати дозування препарату людям різного віку і ступеня захворювання. Дослідження показали, що дана комбінація трав особливо ефективно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, в тому числі і у дітей, і має сильну антигельмінтну дію.

Сухдета капсули Сатва 60 капс   
470 грнСухдета Сатва – унікальна формула з натуральних рослин, які, згідно з аюрведою, мають безпечну історію використання при запорах. Знімає випадкові запори і допомагає підтримувати регулярність
стулу. Сухдета Сатва зазвичай викликає дефекацію протягом 6-8 годин.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.