Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для очищення крові і шкіри

Тріфала чурна Патанджалі 100 г   
60 грнТріфала чурна використовується як самостійний лікарський препарат, особливо при лікуванні захворювань крові, кишківника (особливо при запорах), порушеннях сну і нервовому виснаженні. В аюрведичній традиції тріфала чурна рекомендується для лікування гепатитів, диспепсії, запорів, цукрового діабету, внутрішніх кровотеч і кашлю.

Тріфала Гуггул Дабур 40 таб   
60 грнТріфала гуггул робить дуже глибокий вплив на організм, виводячи жири і поглинені ними токсини на найглибших рівнях. Усуває застої і запобігає некрозам. Препарат відмінно очищає кишківник, кров, лімфу, легені, нирки, печінку і навіть нервові клітини.

Детальніше

Куркума мелена TRS 100 г   
60 грнКуркума (Curcuma Domestica, Turmeric, Haldi, індійський шафран) – це пряноароматична рослина і приправа з однойменною назвою у вигляді порошку яскраво-жовтого кольору, приготованого з кореня цієї рослини.
В якості прянощів використовуються тільки бічні корені, які після сушки і спеціальної обробки отримують приємний аромат і насичений колір. В Індії куркуму використовують не тільки як прянощі, але і як ліки, барвник і компонент косметики.

Детальніше

Канчнар гуггул Патанджалі 40 таб   
65 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.

Детальніше

Імбир мелений TRS 100 г   
75 грнІмбир – це корінь тропічної рослини родом з Північної Індії, де він, як ліки і як пряність відомий вже більше 2000 років. Вперше про нього згадується в давньоіндійських і давньокитайських трактатах. Сьогодні головні виробники імбиру – Індія і Китай, вирощують його також в Японії, Західній Африці, Аргентині, Бразилії, Австралії, на Цейлоні і Барбадосі. У дикому вигляді імбир вже майже не зустрічається, його обробляють як сільськогосподарську культуру. Рослина за зовнішнім виглядом нагадує очерет, досягає у висоту до 2 метрів, цвіте оранжево-жовтими або коричневими квітками, зібраними в суцвіття. Пряність отримують з коріння рослини. Для цього їх сушать і розтирають у порошок. За консистенцією мелений імбир нагадує борошно, колір сірувато-жовтий.

Детальніше

Гокшураді гуггул Патанджалі 40 таб   
75 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове харчування. Охолоджує, заспокоює слизові оболонки сечової системи, при цьому усуваючи джерело запалення – бактерії.Тріфала гуггул Бадьянатх 80 таб   
90 грнТріфала гуггул надає дуже великий вплив на організм, виводячи жири і поглинені ними токсини на найглибших рівнях. Усуває застої і запобігає некрозам. Препарат відмінно очищає кишківник, кров, лімфу, легені, нирки, печінку і навіть нервові клітини.


Тріфала Дабур 60 таб   
95 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат має комплексний вплив широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.

Детальніше

Канчнар гуггул Патанджалі 80 таб   
130 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.

Гокшураді гуггул Патанджалі 80 таб   
135 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове харчування. Охолоджує, заспокоює слизові оболонки сечової системи, при цьому усуваючи джерело запалення – бактерії.Канчнар гуггул Бадьянатх 80 таб   
140 грнКанчнар гуггул очищує кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває осередок бактерій, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.Тріфала Сатва 60 таб   
160 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат володіє комплексним впливом широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.


Тріфала Шрі Ганга 200 таб   
165 грнТріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат володіє комплексним впливом широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості.

Чопчіньяді чурна Бадьянатх 60 г   
170 грнЧопчіньяді чурна – комплексний аюрведичний препарат, який очищує сечостатевий тракт, усуваючи інфекцію і запалення. Очищує кров, посилює агні – вогонь травлення. Цей унікальний склад також розсіює скупчення Вати в кишківнику, його очищуючий ефект поширюється на нервову систему, має легку седативну дію.

Тріфала чурна Бадьянатх, 400 г   
175 грнТріфала чурна використовується як самостійний лікарський препарат, особливо при лікуванні захворювань крові, кишківника (особливо при запорах), порушеннях сну і нервовому виснаженні. В аюрведичній традиції тріфала чурна рекомендується для лікування гепатитів, диспепсії, запорів, цукрового діабету, внутрішніх кровотеч і кашлю.

Гокшураді гуггул Бадьянатх 80 таб   
180 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове живлення. Охолоджує, заспокоює слизові оболонки сечової системи, при цьому усуваючи джерело запалення – бактерії.

Куркума мелена TRS 400 г   
200 грнКуркума (Curcuma Domestica, Turmeric, Haldi, індійський шафран) – це пряноароматична рослина і приправа з однойменною назвою у вигляді порошку яскраво-жовтого кольору, приготованого з кореня цієї рослини.
В якості прянощів використовуються тільки бічні корені, які після сушки і спеціальної обробки отримують приємний аромат і насичений колір. В Індії куркуму використовують не тільки як прянощі, але і як ліки, барвник і компонент косметики.

Сурактам сироп Сатва 200 мл   
230 грнПрепарат сурактам сироп Сатва відноситься до найкращих очисників крові завдяки охолоджуючим властивостям його рослинних інгредієнтів. Цей аюрведичний сироп не має шкідливих побічних ефектів і допомагає в підтримці послідовної циркуляції крові. Він зміцнює вени і капіляри. Сурактам сироп нормалізує функції організму, допомагає виведенню токсинів з крові. Сурактам сироп Сатва ефективний при всіх видах шкірних захворювань, таких як екзема, прищі, свербіж та інші алергії шкіри. Прийом від 1 до 2 чайних ложок цього сиропу двічі на день дасть дивовижні результати.

Харідрахант Бріхат Сатва 80 г   
260 грнОсновним інгредієнтом харідрахант чурни є куркума. Куркума – це справжнє джерело корисних властивостей, особливо добре вона відома як прекрасний очищувач крові, а також природний протиалергічний засіб. Тому цей препарат ефективно застосовують в комплексній терапії алергічних захворювань різної природи, таких, як кропив’янка, свербіж, висипання і т. д.

Тріфала гуггул Сатва 60 капс   
280 грнТріфала гуггул надає дуже великий вплив на організм, виводячи жири і поглинені ними токсини на найглибших рівнях. Усуває застої і запобігає некрозам. Препарат відмінно очищує кишківник, кров, лімфу, легені, нирки, печінку і навіть нервові клітини.


Канчнар Гуггул Сатва 60 таб   
280 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.


Гокшураді гуггул Сатва 60 капс   
280 грнПрепарат є діуретиком, при цьому не має негативних побічних ефектів, властивих більшості діуретиків. Виводить камені, зупиняє кровотечі, посилює роботу нирок, забезпечуючи їм додаткове харчування.
Чопчіньяді чурна Сатва 60 г   
420 грнЧопчіньяді чурна – комплексний аюрведичний препарат, який очищає сечостатевий тракт, усуваючи інфекцію і запалення. Очищає кров, посилює агні – вогонь травлення. Цей унікальний склад також розсіює скупчення Вати в кишківнику, його очищуючий ефект поширюється на нервову систему, має легку седативну дію.

Куркума мелена TRS 1000 г   
420 грнКуркума (Curcuma Domestica, Turmeric, Haldi, індійський шафран) – це пряноароматична рослина і приправа з однойменною назвою у вигляді порошку яскраво-жовтого кольору, приготованого з кореня цієї рослини.
В якості прянощів використовуються тільки бічні корені, які після сушки і спеціальної обробки отримують приємний аромат і насичений колір. В Індії куркуму використовують не тільки як прянощі, але і як ліки, барвник і компонент косметики.

Детальніше

Нім форте Сатва 60 капс   
470 грнНім форте Сатва відноситься до групи гірких тоніків. Він покликаний зменшити надлишок жару, очистити організм від токсинів. Застосовується в очищуючій, жарознижувальній терапіях. Знижуючи жар, він зменшує інтоксикацію, охолоджує кров і очищує від токсинів. Крім цього покращує обмін речовин, регулює функцію печінки, знижує вироблення жовчі. Показаний при жовтяниці, гепатитах, діабеті. Регулює метаболізм, зменшує кількість жиру, знижує вагу.

Скін Тон Сатва 60 капс   
600 грнСкін Тон – комплексний аюрведичний препарат, спрямований на усунення багатьох патогенних вірусів і бактерій, які потрапляють в організм людини через кров, дихальні шляхи, слизові ділянки шкіри і їжу. Він перешкоджає розмноженню бактерій і проникненню їх в кровоносну систему, сприяє детоксикації організму і ефективно очищає кров, запобігаючи тим самим розвиток інфекційних захворювань.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.