Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Для здоров’я ендокринної системи

Канчнар гуггул Патанджалі 40 таб   
65 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.

Детальніше

Канчнар гуггул Патанджалі 80 таб   
130 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.

Канчнар гуггул Бадьянатх 80 таб   
140 грнКанчнар гуггул очищує кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває осередок бактерій, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.Дашамулрішта Дабур 450 мл   
225 грнДашамулрішта складається з більш, ніж п’ятдесяти лікарських рослин і є одним з найпопулярніших аюрведичних препаратів для жіночого здоров’я. Будучи повністю натуральною, рішта м’яко і дієво налагоджує роботу жіночої репродуктивної системи, відновлюючи і зміцнюючи її, що необхідно в післяпологовий період. Відповідно до системи аюрведи, дія компонентів препарату також має омолоджуючі властивості, позитивно впливає на стан шкіри, зміцнює розум і тіло.

Дашамул Сатва 60 таб   
230 грнНазва препарату перекладається як «десять коренів». Препарат має виражений седативний і тонізуючий вплив на Вату. Приймається всередину, використовується для клізм, для приготування лікарських масел. Дашамул нормалізує роботу гормональної системи, а саме підшлункової, щитовидної, вилочкової залози, статевої системи, надниркових залоз. Надає очищуючу і омолоджуючу дію на організм.

Махасударшан Сатва 60 капс   
230 грнПрепарат очищує кров і тканини від токсинів, що допомагає усунути причину лихоманки і вогнище інфекції. Очищує організм при зайвому вживанні солодкого і жирного, усуваючи пов’язані з цим недуги. Ефективно використовувати препарат для лікування виразки шлунку Пітта-типу з застоєм і зайвою секрецією шлункової кислоти. Один з найкращих препаратів для очищення організму після харчової або алкогольної інтоксикації.

Канчнар Гуггул Сатва 60 таб   
280 грнКанчнар гуггул очищає кровоносну систему, лімфу, знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує кількість лейкоцитів, усуває бактеріологічне вогнище, виводить шлаки природним шляхом. Гармонізує роботу ендокринної системи. Використовується для нормалізації ваги.


Шатаварі Сатва 60 капс   
320 грнПрепарат має сильну омолоджуючу дію на жіночу репродуктивну систему. Сприяє нормальному дозріванню яйцеклітин, підвищує їх здатність до запліднення. Для лікування жіночого безпліддя краще приймати з шафраном і молоком, оскільки такий прийом гарантує найбільш повноцінний позитивний вплив на матку і яєчники. Налагоджує регулярність менструального циклу, нормалізує гормональний фон в жіночому організмі. Допомагає при хворобливих і нерегулярних місячних, ПМС. Полегшує перебіг клімактеричного періоду. Позитивно впливає на лактацію, є хорошою профілактикою лактостаз, мастопатій, фібром. Рекомендується прийом в якості тоніка для жіночої статевої системи, для відновлення жіночого організму після пологів.

Екрін Сатва 60 капс   
470 грнАюрведичний препарат для щитовидної залози.


Глукорін Сатва 60 капс   
540 грнДивовижне поєднання цілющих рослин в препараті глукорін Сатва володіє інсуліноподібною дією. Допомагає поліпшити периферійне використання глюкози в організмі і сприяє збільшенню вмісту глікогену в печінці і м’язах. Сприяє регенерації бета-клітин підшлункової залози і, як наслідок, збільшує рівень С-пептиду. Володіє антиоксидантними властивостями і захищає бета-клітини підшлункової залози від шкідливих факторів, таких як окислювальний стрес.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.