Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Амріт расаяна Патанджалі 500 г
     170 грн


Торгова марка: Патанджалі

Упаковка: баночка 500 г

Показання до застосування: ослаблений імунітет, нервове виснаження, підвищена стомлюваність, високі розумові та фізичні навантаження, слабка здатність до концентрації, втрата пам’яті, похилий вік.

Протипоказання: діабет, індивідуальна непереносимість препарату або його компонентів.

Дозування: Приймати слід окремо від їжі.

Дорослим – одна чайна ложка вранці і ввечері, запиваючи невеликою кількістю теплого молока;

дітям – половину чайної ложки вранці і ввечері, так само запиваючи молоком.

Расаяну можна приймати і без молока, проте аюрведа рекомендує приймати саме з молоком, так як воно є анупаною (провідником) для препарату.

При запорах і порушенні роботи кишківника: 1/2 чайної ложки двічі на день до їди, спільно з 1/4 – 1/3 чайної ложки тріфали чурни або двома таблетками тріфали.

При гепатиті: 1 чайна ложка двічі на день до їди, спільно з рекомендованою лікарем дієтою і травами.

При серцево-судинних захворюваннях: 1 чайна ложка двічі на день до їди, спільно з ягодами глоду, шафраном і аюрведичним препаратом Арджуна. Курс призначається лікарем аюрведи.

При статевій слабкості у чоловіків: 1 чайна ложка двічі на день до їди, спільно з шиладжитом (мумійо) по 1 капсулі 1-2 рази день. Курс: три місяці.

При порушенні роботи яєчників і гормональних збоях: спільно з шафраном і молоком два рази в день до їди. Курс: два місяці.

Орієнтовна кількість упаковок на курс: 2 упаковки.

Склад: Bacopa monnieri, Convulvuius Pluricaulis, Crocus sativus, Piper longum, Prunus amygdalus, Cinnamomum zeylanichin, Asparagus racemosus, Emblica officinalis, Saceharum offcinarum, Ghee, Bambusa arundinaceae, Elettaria eardamomum, Amla.

Перед застосуванням препарату: Амріт расаяна – один з найзнаменитіших препаратів Аюрведи.

Расаяна означає «тонік», «тонізуючий склад», амріт – «безсмертний». Вже з перших днів прийому «Амріт расаяна» Ви відчуєте позитивний вплив на весь організм. Цей аюрведичний препарат зміцнює імунітет, заспокоює бурхливий розум, нормалізує сон, м’яко впливає на травну систему, відновлює перистальтику кишківника і покращує всмоктуваність їжі, має антибактеріальні та протизапальні властивості. Амріт расаяна сприяє оздоровленню і омолодженню організму, очищенню від токсинів, підвищує опір до захворювань і вірусів. Є найпотужнішим антиоксидантом, а також хорошим серцевим і легеневим тоніком.

При прийомі більше трьох місяців, надає істотну допомогу організму в боротьбі з такими важкими захворюваннями як діабет, туберкульоз, різні пухлини, сифіліс, псоріаз, розлади психіки. Добре приймати для відновлення після важких хвороб, таких як гепатит, а також після операцій, великих втрат крові, після радіоактивного опромінення.

До складу входить расаяна шафран – королівська пряність, балансує три доші, омолоджує клітини всього організму, очищає кров, сприяє її розрідженню, покращує прохідність кровотоку по судинах, забезпечує тіло енергією, живить клітини мозку, покращує обмін речовин, стабілізує місячні у жінок, покращує жіночу статеву функцію, покращує стан шкіри, знімає ефекти інтоксикації. У аюрведі використовується для лікування нервових захворювань, істеричних припадків, судом, кашлів, при порушенні травлення, як сечогінний, потогінний і серцевий засіб.

Корисні властивості расаяни:

- Підвищує імунітет;
- Покращує роботу серцево-судинної системи;
- Покращує роботу нервової системи;
- Має м’яку седативну дію;
- Покращує перистальтику і роботу кишківника;
- Покращує засвоєння їжі;
- Виводить токсини;
- Очищає печінку і кров;
- Володіє протизапальними властивостями;
- Позитивно впливає на респіраторну систему і роботу легенів;
- Добре приймати при авітамінозі;
- Сприяє омолодженню організму;
- Підвищує опір до стресів, психічних і розумових навантажень.

Всі компоненти, що входять до складу расаяни, вирощені на полях «Патанджалі-йогпітх» – оздоровчого комплексу та науково-дослідного центру з впливу йоги і аюрведи на організм людини, на півночі Індії, в Харідварі.

Трави і плоди вирощуються і збираються із суворим дотриманням правил аюрведи, в певний час, відповідно до фаз місяця.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.