Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Йогарадж гуггул Патанджалі
     70 грн


Торгова марка: Патанджалі.

Упаковка: баночка 80 таблеток.

Показання до застосування: артрози, поліартрити, спондильоз хребта, травми кісток і суглобів, радикуліт, подагра, хронічний гепатит, дерматит, вугрові висипання, захворювання крові, порушення травлення, паркінсонізм.

Протипоказання: виразка шлунку, гастрит з підвищенням кислотності шлунку, вагітність, лактація, індивідуальна непереносимість препарату або його компонентів.

Дозування: 2 таблетки двічі на день. При дегенеративно-дистрофічних змінах у суглобах протягом тижня від нового місяця, тижня від повного місяця по 2 таблетки за чверть години до сніданку та вечері. Травми суглобів, хребта – поспіль 3 таблетки за чверть години перед сніданком і вечерею, поки не пройдуть болі. При аутоімунному поліартриті курс лікування повинен становити не менше трьох місяців: 1 міс. – 2 таблетки тричі на день до їди, далі тільки в період спадного місяця тричі на день, поки не наступить стійке поліпшення. Рекомендується приймати Йогарадж разом з Чаванпрашом, який відновлює роботу щитовидної залози, забезпечуючи поліпшення імунного захисту організму. З метою омолодження і відновлення обмінних процесів в сполучних тканинах приймають одну таблетку перед сніданком і перед вечерею в період зростаючого місяця. Ефект препарату можна значно підсилити, одночасно застосовуючи ревмато гель в області суглобів, хребта. До застосування ревмато гелю слід зробити гарячий компрес в області застосування на 10-15 хвилин.

Мінімальний курс: 40-60 днів.

Орієнтовна кількість упаковок на курс: 1-4 упаковки.

Склад: плюмбаго zeylanica, перець longum, Trachyspermum ammi, Embelia ribes, Carum carvi, Apium graveolens, Cedrus deodara, Cuminum cyminum, Piper chaba, Saussurea lappa, Eletaria cardamomum, Pluchea lanceolata, Corriandrum sativum, Tribulus terrestris, Terminalia chebula, Emblica officinalis, Terminalia belerica, Zinziber officinale, Cyperus rotundus, Piper longum, Piper nigrum, Vetiveria zizanioides, Cinnamonum zeylanicum, Cinnamomum tamala, Commiphora mucul, а також інші рослини і мінерали.

Опис препарату: Один з найбільш відомих і стародавніх препаратів аюрведичної медицини. Ефективність йогараджа заснована на активізуючому впливі на центри детоксикації та саморегуляції суглобової системи, нирок, хребта. У результаті прийому препарату з організму виводяться токсини, шлаки, нормалізується мікроциркуляція в суглобах, проходять запальні процеси і набряклість. Прискорюється регенерація хрящової тканини, імунітет, проходять болі в суглобах. Препарат виводить з організму солі, холестерин, нормалізує роботу нирок, сальних і потових залоз. Поліпшується стан шкіри, проходять запальні захворювання. Налагоджується вироблення ферментів підшлункової залози, тонкого кишківника, усуваються застійні процеси в печінці і жовчовивідних шляхах. Препарат може застосовуватися в якості відновного і омолоджуючого засобу.

Термін придатності: 5 років з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Особливості прийому препаратів, що містять гуггул:

Не рекомендується приймати препарати, що містять гуггул, при вагітності, лактації, при захворюваннях, які впливають на зміни гормонального фону, бо гуггул може мати властивості гормону естрогену в організмі. З цієї ж причини не можна приймати препарати, які містять гуггул, разом з препаратами, які містять гормон естроген або стимулюють його вироблення.
При порушеннях роботи щитовидної залози препарати, що містять гуггул, можна приймати тільки після індивідуальної консультації з аюрведичним лікарем.
Не можна приймати гуггул в період 2 тижні після операції, так як при його прийомі підвищується ризик кровотечі.
При прийомі високих доз гуггул можуть виникати такі побічні ефекти: нудота і блювота, пронос, болі в животі, головні болі. Гуггул може викликати алергічну реакцію, виражену шкірним свербінням.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.