Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Тріфала Дабур
     95 грн


Торгова марка: Дабур
Упаковка: баночка 60 таблеток.
Показання до застосування: захворювання шлунково-кишкового тракту, ослаблений зір, хвороби очей, нервові розлади, стреси, перевтома, період реабілітації, серцево-судинні захворювання, хвороби, пов’язані з інтоксикацією організму, ожиріння, зайва вага, вікові проблеми.
Протипоказання: вагітність, лактація, індивідуальна непереносимість препарату або його компонентів.
Дозування: 1 таблетка двічі на день перед їжею. Для дітей від 6 до 14 років 1 таблетка на ніч. Приймати препарат слід з молоком або водою, можна додавати мед.
Мінімальний курс: 90-120 днів.
Орієнтовна кількість упаковок на курс: 3-4 упаковки.
Склад: Emblic Myrabolan, Terminalia chebula, Beleric Myrabolan.

Опис препарату: Тріфала має чільне значення в аюрведичній медицині. Препарат має комплексний вплив широкого спектру. Налагоджує обмін речовин, нормалізує роботу травної системи, зміцнює організм, підвищує захисні сили організму, має протизапальні, охолоджуючі властивості. Відзначено дуже сильну очищаючу дію препарату. Рекомендований для людей з ослабленим зором, для людей похилого віку. Має антистресовий ефект, захищає організм від негативного впливу стресу, ефективний при безсонні. Використовується в комплексному лікуванні гіпертонії, гіпотонії, аритмії. Тріфала очищає кров, виводить токсини, усуває шкірні запальні процеси. Позитивно впливає на пам’ять, активність роботи головного мозку, будучи м’яким мозковим тоніком. Нормалізує жировий обмін, сприяє схудненню.

Тріфала має очищаючу і омолоджуючу дію на всі три доші, повертає їх на відведені місця в організмі. Якщо організм дуже зашлакований і забруднений токсинами, то тимчасово потрібно знизити дозування препарату, якщо є негативні відчуття (болі, дискомфорт). Тріфала може застосовуватися зовнішньо для промивання ран, виразок, очей при запальних захворюваннях, в якості омолоджуючої маски, для очищувальних клізм. Прийом препарату в комплексному лікуванні: простудні захворювання – з Сітопаладічурною, гінекологічні хвороби – з Амалакі, Чаванпрашом, при травмах – з мумійо, при посилених розумових навантаженнях – з Брамі расаяною, Чаванпрашом. Для нормалізації зору потрібно приймати разом з гі.

Такий широкий спектр впливу препарату обумовлений чудесним і ефективним поєднанням трьох компонентів – амалакі, харітакі і бібхітакі. Регулярний прийом Тріфали сприяє довголіттю.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.