Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Краплі для очей Уджала
     45 грн


Високоефективний засіб від захворювань очей. “Уджала” – це унікальний аюрведичний препарат, який підходить при будь-яких проблемах з очима, починаючи від зняття щоденної напруги з очей і закінчуючи лікуванням таких серйозних захворювань як катаракта. Краплі “Уджала” абсолютно нешкідливі, до їх складу входять натуральні компоненти. Це відмінна знахідка для людей, які погано переносять хімію і кому протипоказана операція, наприклад діабетикам. Будь-яка людина, незалежно від віку може щодня використовувати ці краплі для зняття напруги з очей, після довгої роботи за комп’ютером, читання книг, перегляду телевізора, тонізують зір після недосипання і перевтоми, знімають почервоніння і роздратування після хлорованої води з басейну, лікують кон’юктивіт.

Краплі “Уджала” при постійному застосуванні покращують гостроту зору, живлять оболонку очей, очищають очне яблуко і кришталик.

В Індії основним призначенням цих крапель є безопераційне лікування катаракти. Завдяки їх унікальній властивості очищати кришталик. Склад крапель заснований на традиційному аюрведичному рецепті і здатний на початковій і середній стадії усунути катаракту і вивести її з рогівки ока. За допомогою крапель “Уджала” в Індії протягом сімдесяти років успішно лікується катаракта, за цей час тисячі хворих на початкових і середніх стадіях позбулися цієї страшної хвороби без хірургічного втручання. При запущеній катаракті, якщо тільки не настала повна сліпота, також видно поліпшення, якщо краплі використовувати протягом тривалого часу. Як і будь-яке лікування, застосування крапель “Уджала” особливо ефективне на початковій стадії захворювання. Відомо чимало випадків, коли люди використовували краплі “Уджала” і через кілька місяців приходячи на обстеження до лікаря дивували його станом кришталика. Щоб позбавитися від катаракти слід застосовувати краплі від чотирьох місяців до року (4-12 флаконів), залежно від ступеня захворювання. При цьому дуже важливо не переривати лікування, так як в перші два місяці відбувається очищення судин і каналів, через які будуть виводитися шлаки, далі відбувається руйнування і виведення катаракти. Потім стабілізуючий курс два-три місяці на рік, так як катаракта має властивість до самовідновлення, навіть після операції з заміни кришталика.

Людям зі зрілою катарактою, навіть якщо після операції так і не вдалося відновити зір, застосування крапель здатне якщо не позбавити від хвороби, то хоча б поліпшити зір.

Лікування проходить дбайливо і безболісно, не травмуючи кришталик, що можливо при використанні хімічних препаратів.

Медичне застосування: краплі використовуються два рази на день, вранці і ввечері. Слід закапати по дві краплі, потім необхідно відпочити 10 хвилин. Наступні 2 години намагайтеся не напружувати зір.

Увага!!! Після того як ви закапаєте краплі, ви відчуєте сильне печіння в очах. Не турбуйтеся, так і повинно бути, печіння говорить про те, що відбувається очищення і зі сльозами виводяться забруднення, терпіть і відпочивайте з закритими очима, у жодному разі не слід протирати або промивати очі, це нейтралізує ефект.

Доцільно використовувати краплі вранці, після прийняття водних процедур і ввечері перед сном.

При лікуванні катаракти (тривалому застосуванні), добре використовувати аюрведичний препарат «Тріфала» або «Тріфала Гуггул». 1/2 чайної ложки з гарячою водою перед сном або одну таблетку, залежно в якому вигляді Тріфала. Це посилить ефект крапель і унеможливить появу запорів, тому що при тривалому застосуванні крапель можливі запори.

Для досягнення найкращого результату фахівці рекомендують збільшити в своєму щоденному раціоні свіжі фрукти, овочі та зелень. Уникайте або хоча б скоротіть використання в їжі масел, тваринних жирів, жирної м’ясної їжі. Пийте більше води.

Термін придатності крапель Уджала: в закритому стані практично не мають терміну зберігання, однак після двох років може з’явитися темний, плаваючий осад, який не знижує якість препарату. Дата виробництва вказана на упаковці.
Додаткова інформація: Краплі викликають печіння, з обережністю застосовуйте для дітей молодшого віку. Не застосовувати краплі при використанні контактних лінз, під час курсу окуляри підійдуть краще.

Зберігати краплі в сухому прохолодному місці, далеко від джерел тепла і яскравого світла. Не заморожувати.

Склад крапель Уджала: Biskhapra (Boerhaavia Diffusa) (Ref.: Makhzanui murabhat; Biaz Kabir, Vol. Ll) 9% Shora Kalm (Potass Nitras) (Ref.: Makhzanui murabhat; Biaz Kabir, Vol. Ll) 2% Glucerine (Ref .: British Pharmaceufical Codex) 89%.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.