Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Краплі для очей Айсотін
     85 грн


Торгова марка: Джагатая Фарма
Упаковка: баночка 10 мл.
Показання до застосування: препарат застосовується для поліпшення або відновлення зору при таких захворюваннях: недорозвинена катаракта, короткозорість, далекозорість, діабетична ретинопатія (деякі ураження сітківки ока не запального характеру), дальтонізм, амбліопія (ослаблення зору без видимої анатомічної або рефракційної основи), дегенерація жовтої плями, глаукома, ретиніт (запалення сітківки внаслідок метастазування збудника при бактеріємії і при поєднанні з процесами алергії, іммуноагресія з утворенням на очному дні осередкових або дифузних помутнінь білого, сірого або жовтого кольору).
У деяких випадках при раптовій втраті або погіршенні зору внаслідок: а) травми очей, б) операцій при катаракті (афакія – відсутність кришталика), в) операцій при радіальній керетотоміі, г) лазерної операції, д) операцій при відшаруванні сітківки, е) укусів змій, ж) надмірної роботи на комп’ютері або перегляду телепередач на дуже близькій відстані від телевізора, з) впливу прямих сонячних променів, і) випромінювання від зварювання, к) прийому великих доз антибіотиків і стероїдів.
У всіх цих випадках препарат Айсотін виявився дуже ефективним засобом у відновленні зору. Протипоказання: Відсутні. Препарат повністю безпечний. Дозування: 2 краплі препарату 3 рази на день. Залежно від старанності дотримання цього правила, тривалість повного курсу лікування складе 2 – 3 місяці, можливо і більше, на що буде потрібно від 4-х до 12-ти (а може, й більше) флаконів, в кожному з яких міститься 10 мл препарату.

Орієнтовна кількість упаковок на курс: від 4 упаковок.

Склад:

1. Plash (Butea Monosperma) 0.300%
2. Apamarg (Achyranthus Aspera) 0.300%
3. Punarnava (Boerrhavia Diffusa) 0.300%
4. Yashed Bhasma (Purifed) 0.060%
5. Tankana Bhasma (Purifed) 2.000%
6. Alum (Purifed) 0.400%
7. Tuth Bhasma (Purifed) 0.040%
8. Satva Pudina (Mentha Pipreta) 0.015%
9. Benzalkonium Chloride 0.01%
10. Aqua 10m

Опис препарату: З 1988 року тисячі пацієнтів поліпшили свій зір за допомогою крапель для очей Isotine.
Для досягнення найкращого результату, спочатку пройдіть перевірку зору без окулярів, а потім у тих окулярах, якими Ви зазвичай користуєтеся. Для відстеження позитивних змін рекомендується раз на місяць визначати для себе, скільки ліній Ви зможете прочитати в тестовій таблиці (як поблизу, так і здалеку). Поліпшення зору настає негайно, і це можна відчути вже в перші 5 хвилин. У ході застосування препарату пацієнт набуває здатності прочитати все більше ліній в тестовій таблиці і, таким чином, номер його окулярів може бути знижений. Після закінчення повного курсу необхідно виготовити нові окуляри. Завдяки тому, що до 90% поліпшень зору мають стійкий характер є можливість повністю відмовитися від окулярів. Для збереження здоров’я очей, дуже корисно застосовувати препарат Isotine як тонізуючий, зміцнювальний засіб. Для цього використовуйте всього одну краплю перед сном.
Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.