Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]
Назад

ІНТЕНСИВ ВИХІДНОГО ДНЯ ІЗ ЮРІЄМ СУЛИКОМ

До нас у студію із дводенним семінаром-інтенсивом приїде один з найколоритніших українських майстрів йоги Юрій СУЛИК. Автор власної методології «Адаптаційно-цілісна йога» (ADHOyoga.com) розповість про винайдені ним інструменти у йозі та запропонує практику, покликану вибити із зони комфорту, а значить глибше пізнати своє тіло і розум.

ПЕРШИЙ ДЕНЬ. 8 грудня, 13.00 – 16.00
Високодинамічна силова робота: «Танець Рудри» та інші інструменти розвитку сили у русі.
Високонормативна гнучкість: методики, які зроблять доступними повздовжні та поперечні шпагати протягом одного заняття.

ДРУГИЙ ДЕНЬ. 9 грудня, 10.00 – 13.00
Введення у внутрішні практики йоги методами традиційної хатха-йоги. Завдяки ґрунтовній системі, що об’єднує дихальні практики, бандхи та мудри, учасники класу зможуть увійти у специфічні стани сприйняття самого себе та світу довкола.

Трішки про нашого майстра:
ЮРІЙ СУЛИК – засновник та лідер Ukr Yogi, президент організації International Yoga School, Автор власної методології «адаптаційно-цілісна ЙОГА» (ADHOyoga.com), за якою займалися та продовжують займатися більше 1500 осіб. Засновник формації «Yoga IF School», найпопулярнішим проектом якої є міжнародний фестиваль йоги “Carpathian Yoga Fest”. Ведучий популярних курсів підготовки інструкторів за власню методикою. Підготував понад 200 інструкторів з йоги. Провів понад 5000 занять різного масштабу та тематики. Автор першого україномовного, повноформатного телепроекту «Основи Йоги із Суликом Юрієм». Учень Шрі Шайлендра Шарми.

ВАРТІСТЬ СЕМІНАРУ:
900 грн. – «рання пташка» (при оплаті до 26 листопада)
1000 грн. – при оплаті до 02 грудня
1200 грн. – при оплаті після 02 грудня або в день події

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

АБО ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 067-675-03-23

Теґи:

standardPostTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.