Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Масажі

Класичний масаж   1.5 год.

 

400 грнКласичний масаж покращує кровообіг, сприяє швидкому відновленню організму, глибоке пропрацювання м’язів знімає застій у тканинах, сприяє підняттю настрою, самопочуття і роботі організму.
У класичному масажі прийнято виділяти 5 основних груп використовуваних дій. Це погладжування, вичавлювання, розтирання, вібрація і розминка. Вказані прийоми класичного масажу можна класифікувати залежно від інтенсивності дії на середньо-глибокі, глибокі і ударні.
Класичний масаж застосовується для усунення больового синдрому, набряків, спайок, для швидкого відновлення травмованих тканин. В той же час класичний масаж відмінно відновлює силу м’язів, підвищує їх працездатність, зміцнює зв’язки і суглоби. Крім того, зробити класичний масаж корисно для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану.

Тайський масаж   1.5 год.

 

400 грнТайський масаж ідеально підходить для людей, що ведуть малорухливий спосіб життя. Він виконується в спеціальному одязі, без використання масел, комбінується тиск і стиснення з технікою легкого розтягування в стилі йоги. Даний масаж пробуджує життєві потоки енергії в тілі, підвищує м’язовий тонус, активізує клітини нервової системи та м’язів.
Акупрессура – це точкові натискання пальцями, всією долонею і навіть ліктями на ділянки шкіри в області біологічно активних точок або навколо них, а також м’яке розтягування сухожиль і зв’язок, поступово доводячи розтяжку до фізіологічної межі. Протягом сеансу масажист опрацьовує кожну клітинку тіла пацієнта, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Мета масажу: гармонійне функціонування всіх органів, саме тому пацієнт після масажу відчуває себе наче заново народився.
Тайський масаж використовують для профілактики і лікування великої кількості захворювань, проте особливо ефективний при болі у попереку чи суглобах, застійних явищах у кінцівках, та крім того при остеохондрозі різних відділів хребта, має заспокійливу, відновлюючу дію на нервову систему.

Масаж антистрес   1 год.

 

450 грнАнтистресовий масаж – розслабляючий масаж, сприяє хорошому сну + натуральні масла створюють ефект ароматерапії. Це комплекс масажних прийомів, який ефективно звільняє від м’язової та емоційної напруги, стимулює приховані сили організму, позитивно впливає на роботу всіх його систем. Діючи відразу на трьох рівнях – фізичному, біохімічному та психологічному, він відновлює внутрішню рівновагу і піднімає життєвий тонус.
Для досягнення потрібного ефекту майстер використовує м’які, легкі торкання, доповнюючи їх прийомами ароматерапії та приємним музичним супроводом. Уже за кілька хвилин приходить спокій та упокорення, а потім і розслаблюючий сон. Після процедури людина відчуває приплив бадьорості та життєвих сил, почувається свіжою й енергійною.
Антистресовий релакс-масаж тіла (спини, голови, шиї, плечей, рук, ніг, ступень) показаний при депресії, хронічній утомі, перевтомі, розладах сну, значних фізичних, розумових та емоційних навантаженнях. Це дієвий оздоровлюючий засіб для жителів великих міст, який швидко позбавляє від роздратованості, пригніченості та нервовості, ліквідує негатив і дарує гарний настрій.

Антицелюлітний масаж   1.5 год.

 

450 грнАнтицелюлітний масаж покращує кровообіг в застійних та проблемних зонах, глибоке пропрацювання м’язів нагріває організм, сприяє виведенню шлаків з організму, натуральні масла + дренажна техніка сприяє підтягуванню шкіри.
Целюліт є майже у 90% жінок! Не можуть позбавити від нього навіть самі суворі дієти та фізичні вправи.
Антицелюлітний масаж призначений для зменшення проявів целюліту.
Мета антицелюлітного масажу – максимальне посилення кровообігу в ділянках що масажуються, маючи на меті відновлення мікроциркуляції. Антицелюлітний масаж призводить до корекції фігури, зниження ваги.
Найкращі результати досягаються якщо антицелюлітний масаж застосовується в поєднанні з раціональним харчуванням, фітнесом та відвідуванням інфрачервоної сауни.


staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.