Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Масажі

Точковий масаж   1.5 год.

 

500 грнТочковий масаж – це стародавній вид масажу. По різним даним він виник від 3 до 5 тисяч років назад на території Китаю. Сьогодні існують різні школи, що навчають точковій техніці масажу. Всі знання засновані на філософських вченнях стародавніх китайців. Активні точки на тілі людини спочатку були знайдені емпіричним способом. Зараз існують 12 основних меридіанів, на яких розташовані точки. Також існує багато точок, що розташовані ззовні меридіанів. Загальна кількість досліджених точок на даний момент більше 2000. В більшості випадків ці точки використовуються в методиках акупунктури. Для масажу використовуються близько 200 точок.

Прийоми точкового масажу

Перший прийом – натиснення на певну зону, тривалість від 1 до 3 хвилин. Протягом цього часу потрібно міняти ступінь натискання. При опрацьовуванні точок необхідно синхронізувати своє дихання з ритмікою дії.
Для тонізуючого ефекту, необхідно проводити легшу і швидшу дію. Для розслаблення тиск глибший і спокійніший, триваліший.
Другий прийом – защипування.
Третій прийом – розтирання даної точки.
Четвертий прийом – вібрація при натисканні.
П’ятий прийом – натискання ліктем, робиться на крупних точках в районі сідниць і на ногах.
Шостий прийом – постукування по точці.
Сьомий прийом – подовжнє розтирання, зазвичай робиться уздовж меридіана.

Тайський масаж   1.5 год.

 

500 грнТайський масаж ідеально підходить для людей, що ведуть малорухливий спосіб життя. Він виконується в спеціальному одязі, без використання масел, комбінується тиск і стиснення з технікою легкого розтягування в стилі йоги. Даний масаж пробуджує життєві потоки енергії в тілі, підвищує м’язовий тонус, активізує клітини нервової системи та м’язів.
Акупрессура – це точкові натискання пальцями, всією долонею і навіть ліктями на ділянки шкіри в області біологічно активних точок або навколо них, а також м’яке розтягування сухожиль і зв’язок, поступово доводячи розтяжку до фізіологічної межі. Протягом сеансу масажист опрацьовує кожну клітинку тіла пацієнта, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Мета масажу: гармонійне функціонування всіх органів, саме тому пацієнт після масажу відчуває себе наче заново народився.
Тайський масаж використовують для профілактики і лікування великої кількості захворювань, проте особливо ефективний при болі у попереку чи суглобах, застійних явищах у кінцівках, та крім того при остеохондрозі різних відділів хребта, має заспокійливу, відновлюючу дію на нервову систему.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.