Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]

Назад

Масажі

Точковий масаж   1 год.

 

500 грнТочковий масаж – це стародавній вид масажу. По різним даним він виник від 3 до 5 тисяч років назад на території Китаю. Сьогодні існують різні школи, що навчають точковій техніці масажу. Всі знання засновані на філософських вченнях стародавніх китайців. Активні точки на тілі людини спочатку були знайдені емпіричним способом. Зараз існують 12 основних меридіанів, на яких розташовані точки. Також існує багато точок, що розташовані ззовні меридіанів. Загальна кількість досліджених точок на даний момент більше 2000. В більшості випадків ці точки використовуються в методиках акупунктури. Для масажу використовуються близько 200 точок.

Прийоми точкового масажу

Перший прийом – натиснення на певну зону, тривалість від 1 до 3 хвилин. Протягом цього часу потрібно міняти ступінь натискання. При опрацьовуванні точок необхідно синхронізувати своє дихання з ритмікою дії.
Для тонізуючого ефекту, необхідно проводити легшу і швидшу дію. Для розслаблення тиск глибший і спокійніший, триваліший.
Другий прийом – защипування.
Третій прийом – розтирання даної точки.
Четвертий прийом – вібрація при натисканні.
П’ятий прийом – натискання ліктем, робиться на крупних точках в районі сідниць і на ногах.
Шостий прийом – постукування по точці.
Сьомий прийом – подовжнє розтирання, зазвичай робиться уздовж меридіана.

Тайський масаж   1 год.

 

500 грнТайський масаж ідеально підходить для людей, що ведуть малорухливий спосіб життя. Він виконується в спеціальному одязі, без використання масел, комбінується тиск і стиснення з технікою легкого розтягування в стилі йоги. Даний масаж пробуджує життєві потоки енергії в тілі, підвищує м’язовий тонус, активізує клітини нервової системи та м’язів.
Акупрессура – це точкові натискання пальцями, всією долонею і навіть ліктями на ділянки шкіри в області біологічно активних точок або навколо них, а також м’яке розтягування сухожиль і зв’язок, поступово доводячи розтяжку до фізіологічної межі. Протягом сеансу масажист опрацьовує кожну клітинку тіла пацієнта, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Мета масажу: гармонійне функціонування всіх органів, саме тому пацієнт після масажу відчуває себе наче заново народився.
Тайський масаж використовують для профілактики і лікування великої кількості захворювань, проте особливо ефективний при болі у попереку чи суглобах, застійних явищах у кінцівках, та крім того при остеохондрозі різних відділів хребта, має заспокійливу, відновлюючу дію на нервову систему.

Масаж стоп   1 год.

 

400 грнМасаж топ – одна з важливих складових догляду за ногами. Саме ця оздоровча процедура – доволі ефективний і приємний спосіб догляду за ногами, з допомогою якого можна позбутися багатьох недуг. Масаж стоп – це шлях до оздоровлення усього організму, адже стопи можна з упевненістю назвати анатомічною мапою нашого тіла, на якій рефлекторними точками «позначено» всі органи та системи.
У наш час відомі приємні та корисні техніки масажу ніг, які дійшли з різних культур. Тайський масаж ґрунтується на підвищенні енергетичного припливу до тканин і органів, поліпшенні фізичного та психоемоційного стану організму. В Індії масажисти впливають на рефлексогенні зони, а китайські майстри масажу натисканням пальців стимулюють біологічно активні точки. У Стародавньому Римі існували спеціальні школи навчання техніки масажу. У Росії практикується класичний варіант масажу, техніку якого розробили видатні вчені – Бехтєрев, Боткін та інші.
Точкове масажування стоп вважається одним з найпоширеніших типів масажу, оскільки саме на стопах розміщено найбільше біологічно активних точок, які є проекцією людських органів людини. Тому масажування цих точок має оздоровчий ефект для певних внутрішніх органів, а також може знімати напругу і втому.
Подібно до оздоровчого масажу ніг, точковий масаж стоп помічний у лікуванні хронічних захворювань. Він сприяє нормалізації кровообігу та лімфовідтоку, процесів дихання та травлення. Масажування стоп допомагає позбутися захворювань травної та сечостатевої систем, поліпшити резистентність організму й підвищити загальний м’язовий тонус.
Також цей масаж дає змогу максимально розслабитися й позбутися напруги. З його допомогою можна усунути біль у суглобах.

Самурайський масаж   1 год.

 

400 грнСамурайський масаж бамбуковими віниками – це найдавніша японська техніка масажу, спрямована на глибоке розслаблення м’язів тіла, на поліпшення кровообігу, зняття м’язового напруження, звільнення від болю і стресу. Самурайський масаж бамбуковими віниками заснований на комплексному впливі на біологічно активні точки і енергетичні меридіани людини з допомогою віника з бамбукових паличок. Бамбуковий віник – екологічно чистий масажер, який у поєднанні з ритмічною технікою впливу, надає стимулюючу дію на організм в цілому.
Техніка масажу бамбуковими віниками:
Бамбуковий віник являє собою пучок з тонких бамбукових паличок довжиною 30 см, якими масажист призводить Ваше тіло і душу в порядок. Майстер самурайського масажу швидко і ритмічно поплескує бамбуковими віниками, чергуючи частоту і силу ударів. Самурайський масаж бамбуковими віниками абсолютно безболісний.
Самурайський масаж бамбуковими віниками дозволить за короткий час опинитися в стані спокою і блаженства, зняти м’язову напругу, напругу при фізичній перевтомі, розслабитися при психоемоційних перевантаженнях, депресії, безсонні.
Самурайський масаж бамбуковими віниками вводить в стан повної релаксації, відновлює сили і додає бадьорості.
Особливо корисний в міжсезоння.

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.