Free Work

Yesterday 16.00
[contact-form-7 id="186" title="zapys"]
Назад

ЙОГА-ВІДПУСТКА У КАРПАТАХ

Запрошуємо вас провести завершальні серпневі дні у Карпатах разом з командою «Йога студії «Коралі». Поєднати заняття йогою з приємним відпочинком у дружній компанії.

КОЛИ?
28-30 серпня 2020 року

ДЕ?
«Приватна Садиба», смт Східниця, Львівська обл.
Цю хатинку, неподалік від джерела №18, побудувала приязна сімейна пара зі Львова. Будиночок розрахований на невеличку компанію, він може прийняти тільки 14 осіб. Тож не баріться.

ЩО РОБИТИМЕМО?
Двічі на день практикуватимемо йогу. У нас будуть різні за характером і спрямованістю практики: від йоги у потоці до пропрацювання конкретних завдань (балансів, гнучкості чи сили кору).і найцікавіше. Ми познайомимося зі стародавніми енергетичними практиками, які прийшли до нас з культур Сходу. Навчимося балансувати наше тіло і розум і надавати собі першу допомогу у разі стресу. Розглянемо природу тонкого тіла, поговоримо про енергетичні канали і чакри і дізнаємося, що з усім цим робити  А ще ми збиратимемо за горнятком карпатського чаю, аби обговорити всі «йогічні» питання, які вас цікавлять. Тож підготуйтеся ретельно і запишіть усі ті питання, на які прагнете отримати відповіді. Наша команда допоможе вам у цьому.

НАШІ ІНСТРУКТОРИ:
Олена Садовник та Ізабелла Бакай

ЯКА ВАРТІСТЬ?
1600 гривень за три дні.
У вартість входить:
- оренда приміщення (проживання та оренда залу)
- вегетаріанське харчування (тричі на день),
- практики йоги та лекції
Проїзд у вартість не входить. До Східниці поїдуть три легкові автівки, можна замовити місце в одній з них. Вартість прооїзду в один бік вартуватиме близько 100 грн. з людини.

Тому не зволікайте! Пишіть і телефонуйте Тетяні: 0975055273
Або реєструйтесь за посиланням

Теґи:

standardPostTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.